Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 25 éves nő, akinek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25 éves nő, akinek még sose volt pasija, ha bepróbálkozik egy férfinél rögtön az jön le h mindenáron pasit akar és egy problémás selejt?

Figyelt kérdés
Komoly oka van h igy alakult. Volt a családban egy ember aki miatt próbáltam mindenkit tudatosan távoltartani magamtól 18-19 voltam mikor azt éreztem h elég ha valakinek ezért nem vagyok jó meg sem érdemel hisz a rokonomat nem választhattam meg. Beleszerettrm egy pasiba plátói szerelem volt két év után jöttem rá erre, h ő aki valójában nem is érdekel és még csak nem is tetszik, pedig nőként szerelmet vallottam és vártam rá és persze nem lett semmi. Közben akik jöttek mindet elüldöztem. Majd kalandot akartam de ahhoz tùl jókislány voltam szerencsére a sors ugy hozta h olyanokkal futottam össze akik nem akartak kihasználni. Elkezdtem az egyetemet ott már nem is érdekeltek a pasik nem buliztam csak tanultam, meg is lett az eredménye. Most h dolgozom másfél éve tetszik egy pasas, de azt is tudja h helyesnek tartom illetve h nem volt senkim, neki sincs és majd felvet az ideg h minden nőnél bepróbálkozik aki megjelenik a színen, friss hùs aztán nem jön össze neki. Szóval ő nem kavar mindenkivel hanem barátnőt akar ezért mindig próbálkozik de csak egynél, ha nem jön be megy tovább. De én mintha nem is léteznék. Most jön az h kezdeményezzek de akkor a fő kérdésemhez lyukadunk ki, vagy az jön h ha tetszenék neki már rég próbálkozott vna. Most mit tegyek szerintetek?
2015. szept. 24. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha minden nőnél bepróbálkozik akkor szerintem nem éppen barátnőt akar :D Mármint, egy dologra kell neki
2015. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 LazyJones ***** válasza:
Első körben írd át úgy, hogy könnyebben lehessen értelmezni, mert ez így eléggé egy katyvaszra sikerült. A másik az, hogy szerintem "próbálkozni" felesleges. Tedd, vagy ne tedd. Ha tetszik, vonzódsz hozzá, akkor közeledj felé, ha nem, akkor hagyd a fenébe. Attól, hogy 25 évesen még nem volt senkid, még nem lettél aggszűz, és nem szenvedtél maradandó károsodásokat, szóval semmi akadálya nincs, hogy bármikor, bárki felé nyithass, ha úgy hozza a helyzet.
2015. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
na jó nem ugy mindenkinél...csak mindig van vki és nem én még véletlenül se....
2015. szept. 24. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Te életed te döntésed!


Én nem bíznánk olyan srácban aki minden nőnek udvarol.

Az ilyen srácoknak nem lesz állandó barátnőjük,feleségük.

2015. szept. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Neki nincs nője és tudja rólad, hogy neked sincs senkid.

Nem szoktak neki összejönni a "bepróbálkozások".

Tudja rólad, hogy helyesnek tartod, de ő minden új kolleginára rápróbál (sikertelenül), csak rád nem.

Ha te egy legalább átlagos külsejű nő vagy, akkor ez a pasi fél. Fél attól, hogy veled kezdjen, mert tudja, hogy összejöhet.

A kérdésedre válaszolva nem, nem gondolja, hogy problémás selejt vagy, azt gondolja, hogy ajjaj, most mit csináljak, hűha, erre a szituációra nem vagyok felkészülve...

Szerintem menj oda, hívd el egy kávéra és beszélgessetek!

2015. szept. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Probalkozz be nalam inkabb, ki tudja, h mit rejt a gyk. :)
2015. szept. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!