Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy néz ki egy átlagos lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki egy átlagos lány?

Figyelt kérdés

Csak mert akárki oszt meg itt képet, mindenkit átlagosnak titulálnak, ahogy a netes és sztárfotókat is.

Ha az az átlag, akkor én már tényleg nem tudom, hová soroljam magam....


L


2015. aug. 22. 19:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Volt már pár ilyen kérdés, fotókkal is. Leginkább az jött ki belőle, hogy kinek a pap, kinek a papné.
2015. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

magassága: 155-175 cm közötti

súlya: 48-65 kg közötti

haja hosszúsága: köbö vállig ér.

szeme színe: átlagban barna

lábméret: ~35-38

fogak száma: átlagban 30

segg: nem valami feszes átlagban

mellek: kisebb enyhén lógó átlagban

továbbá 2 karja van, 2 lába, összesen 20 ujja.

plusz egy kis felesleg a hason

2015. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi, kettes, bár ennek nagyrésze rám nem igaz :)

(oké, nekem is két kezem van :D )

2015. aug. 22. 19:57
 4/17 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az, hogy csak külső alapján nem lehet azt mondani senkire, hogy átlagos. Rám is azt szokták mondani, aki meg hajlandó megismerni mindig azt mondja, hogy egyáltalán nem is vagyok átlagos. Valakire meg azt mondják, hogy szép, de ha megismerik, akkor már nem is látják annyira jó nőnek\pasinak.
2015. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az átpagos rohadt tág fogalom, főleg ha többezer ember "átlagosát" nézed.


Nekem pl 100 ból egy lány ha nem átlagos, lehet sokat mondtam.

De nem is baj, ő ezért nem átlagos.

Ha kevesebb átlagos lenne, akkor az már nem az lenne.


Ugyan úgy lehet átlagos egy 90+ nő is mint egy 40kg os, ha naponta 200 jön velem szembe lehet akármilyen jó nő, akkor sem több csak átlagos.


Jobban belegondolva az átlagból talán max a személyiség ami nálam kiemelhet valakit pozitív irányba, de mivel az a képeken nem jön át, ezért mást nem mondhatok.


Meg ugye az is bejátszik ha valakit nem akarok megbántani, inkább azt mondom átlagos, minthogy "pfúmiezbazeg..."

2015. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az, hogy csak külső alapján nem lehet azt mondani senkire, hogy átlagos. Rám is azt szokták mondani, aki meg hajlandó megismerni mindig azt mondja, hogy egyáltalán nem is vagyok átlagos. Valakire meg azt mondják, hogy szép, de ha megismerik, akkor már nem is látják annyira jó nőnek\pasinak.
2015. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, kétszer küldte el...
2015. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az átlagnál jobban. :D
2015. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mobilról vagyok pár napja, így macerás lenne képeket belinkelnem, kit tartok átlagosnak, de szóban jellemezhetem.


Szóval az átlagos lány mellett elsétálok az utcán, rávetek egy pillantást, és azt mondom magamban: "jé, te is úgy nézel ki, mint az előző húsz lány közül tizenöt, akik eddig szembe jöttek velem". Nincs kiemelkedő testi adottságuk, átlagos magasság, átlagos arc, átlagos testalkat, átlagos öltözet. Tehát első ránézésre nincs olyan tulajdonsága, ami alapján azt érezném, hogy rögtön el akarom venni feleségül.


Sok nő tévesen úgy gondolja, hogyha az átlagos jelzőt használjuk rájuk, akkor azzal leminősítjük, "lecsúnyázzuk" őket, holott erről szó sincs. Azért mondjuk rájuk, mert szinte tök egyformák: hosszú barna haj, barna szem, napbarnított bőr, enyhén sminkelt arc, kötelező napszemüveg-viselet stb. Na most ezen tulajdonságok láttán a szép nők is lealázva érzik magukat, ha "csak" átlagosnak hívom őket.

2015. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jav.: szembejönnek*
2015. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!