Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy ha depressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ha depressziós vagyok? Hogyan lehetne így valakim?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem semmihez, a hangulatom legtöbbször rossz. Nagyon sokszor vagyok szomorú és levert. Nincs egy szál életkedvem sem, elegem van abból hogy pont én nem kellek senkink sem. L/24
2015. szept. 25. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:

először magadat kellene rendbe tenned...

én 7 évig voltam depressziós először kiadtam a fájdalmam és nagyjából rendbe jöttem, végül a magány problémát is orvosoltam...

először másban kell örömöt lelned, lelkileg megerősödni...


22F

2015. szept. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg túllépni rajta, ha kell akkor segítséggel. Ameddig ez az állapot fent áll addig sajnos a megszokottnál sokkal bonyolultabbá válik bárkit is találni magad mellé.
2015. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Volt már úgy hogy lefoglaltam magam, arra a kis időre el is felejtettem a problémáimat, de utána megint elönt a rossz érzés.
2015. szept. 25. 12:58
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg amikor felnézek a Facebook-omra és látom a boldog, pózoló párokat rosszul tudnék lenni, mert látom hogy szinte minden ismerősömnek van valakije.
2015. szept. 25. 12:59
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Ennek mi köze a társkeresési problémákhoz?

Jaaa, szóval csak azt szeretnéd, hogy az itteniek sajnálkozzanak rajtad és adjanak némi önbizalmat, de te természetesen nem hálálod meg semmivel? Kívánságod számomra parancs+ Tessék egy kis önbizalom:

[link]

2015. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne irigykedj mások kapcsolatát,

előbb utóbb neked is lesz!

2015. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Hát ha nincs kedved semmihez, akkor ne csinálj semmit, én imádom a semmittevést, néha vannak is ilyen napjaim, hogy egész nap csak döglök, kajálok és filmeket/sorozatokat nézek, meg stratégiai játékokat játszom a gépen. Nekem se volt még párkapcsolatom mégsem vagyok depressziós, sőt kifejezetten jól telnek a napjaim, mondjuk ilyen egy/több éjszakás kalandjaim vannak csajokkal, ami a testi vágyaimat kielégíti. Szeretni ugyan nem szeret senki, de önmagamat legalább nagyon szeretem, maximálisan kiélvezem az élet adta örömöket, jókat eszem, iszom, szexelek, bulizok, sportolok, utazgatok stb. Persze én is akkor lennék igazán boldog, ha lenne egy párom aki szeret, de amíg nem találom meg, addig is el kell lenni valahogy.
2015. szept. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha épp nincs mivel lefoglalnod magad, én szívesen beszélgetek veled :)
2015. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dettó. :((

26F

2015. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!