Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Depressziós lettem a magánytól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós lettem a magánytól és az elutasításoktól, mit csináljak?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. Már gondoltam az öngyilkosságra is, de megtenni sose tudnám hogy én vegyem el az életem. Visszataszító vagyok az emberek számára. Egyszerűen senkinek nem kellek se barátként, de párként. Pedig külsőre se vagyok ronda, ápolom magam. Régen nem voltam depressziós még is akkor se kellettem senkinek. Amikor valakivel randizok igyekszem nem kimutatni hogy mennyire negatív vagyok, de még így is eldobnak maguktól. Pedig nem vagyok egy másik nyakán állandóan lógó típus.
2015. júl. 11. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Meg kell várnod mire olyat találsz aki nem az első 5 perc után ítéli meg hogy menniyre vagy jó ember, aki szán rá elég időt hogy megismerjen.


Ha nem vagy te is olyan aki ide kiír egy ilyet, de eleve elutasítja az internetes ismerkedést, akkor írj rám nyugodtan.


29F

2015. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Nyugi, itt a sok luzertől majd mindjárt kapsz 300 privát uzit.
2015. júl. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az első lépés, h szedd össze magad. Rakj rdnet a fejedbne, és fogadd el, hogy most egyedül vagy. Ahogy elfogadod és nem kötötd az ebet a karóhoz, h te tartozni akarsz valakihez, jobban fogod érezni magad, ergo ezt is fogod sugározni magadból, h te rendben vagy, jól érzed magad, most épp ilyen korszakod éled. Használd ki, h nincs párod, csinálj olyan programokat, amiket főleg egyedül csinálhatsz. Meglátod, amint lazulsz és nem feszengsz pont akkor valaki betoppan az életedbe. sok sikert..! /30N/
2015. júl. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát jó ne feszengjek, amikor már lassan kifutok az időből.
2015. júl. 11. 09:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Én szívesen ismerkednék veled, de az a gond, hogy nem jönnék be neked külsőre.
2015. júl. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

En 25 vagyok, en se kellek senkinek.Regebben nekem is voltak ilyen gondolataim.Mára már letettem rola, sot, már egeszen kezd megtetszeni az egyedulállosag.Lehet, hogy kesobb bekattanok, pl mert gyerekre fogok vagyni, de ezzel nem foglalkozok, lehet nem is lesz igy.

Biztos van, ami erdekel, miért nem foglalkozol azzal? Munka, hobbi? Barataid vannak?

Azt tudom javasolni, hogy hagyd ezt a temat, ha kell eroszakkal vedd ra magad, hogy massal foglalkozz.Aztan , ahogy telnek a napok, hidd el jobb lesz.

En is átmentem azon, amin most te, hidd el, lesz jobb!

2015. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 RRR ***** válasza:

és mi az indok,ok??

a hapsik különböző társaságból voltak valóak vagy egyből??

2015. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha állandó szeretetre vágysz,tartsál kutyát,ha meg tudod oldani.Ettől feldobódsz,más leszel és más lesz a kisugárzásod,ami -bocs- de valószinüleg most nincs.Ha ez nem jó ötlet akkor:végezz hétvégén, vagy máskor valami jótékonykodási munkát,ami szintén bevonzhat egy olyan érzést,hogy fontos vagy.Így a dolgok változhatnak.
2015. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, fogadjunk, hogy te is csak a helyes, alfahímeket veszed emberszámba... De akkor ne csodálkozz, hogy nincs senkid, amíg a normálisabb srácokat nem veszed emberszámba, addig nem is lesz senkid... Nagyon sok ilyen hozzád hasonló lányról kiderült, hogy erősen válogatós...
2015. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3as vagyok.. Kérdező, 23 évesen hogy is futnál ki az idődből? Teljesen időben vagy még, hidd el. Mondom ezt úgy, h én 27 évesen szültem.

Ne ess abba a hibába, hogy azt érzed, h kifutsz az időből, és olyan kapcsolatba lépsz bele, ami inkább csak megalkuvás és nem szerelem.

Mert egy ideig jól fogod érezni magad, de aztán rájössz, h mégis valami másra vágysz, hiányzik valami. És így mondjuk az elvesztegetett 8-10 év máris jogossá teheti a "kifutok az időből" elgondolást.

2015. júl. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!