Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan keressek társat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressek társat ha nincs pénzem?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok. Városban lakom.

Hova menjek ha az alkohol és a cigaretta nem érdekel?

Hogyan kezdjek hozzá közölni a másik féllel hogy ismerkedni szeretnék? És hova menjek?

Lehet ismétlődő a kérdés de személyre szabott válaszra lenne szükségem, mert valamiért nagyon nem megy nekem.



2015. szept. 26. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Hát sajnos fogalmam sincs.


De várj hátha erre jár Z. Linda budapesti lakos. Ő tuti fog neked segíteni. Saját bevallása szerint őt ugyanis egyáltalán nem érdekli a pénz. Ő az igaz és tiszta szerelem híve.

2015. szept. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, attól, hogy egy helyen lehet alkoholt vásárolni még nem biztos, hogy mindenki vesz is...vagy csak keveset...

Attól emberileg nem lesz kevésbé értékes senki sem, ha néha iszogat, vagy dohányzik.

Az ismerkedési szándékot kevés helyzetben nyilvánítjuk ki úgy, hogy "szia, ismerkedni szeretnék veled". Ha egy kiállításon mondjuk odamész egy neked tetsző nőhöz és beszédbe elegyedsz vele pl a kiállítás témájáról, akkor hidd el sejteni fogja, hogy ismerkedni akarsz.

Hogy hova menj? Nem is erjük az érdeklődési körödet, ezért ez nehéz kérdés.

Sportesemény, kiállítás, hangverseny, könyvtár, bolt, utca, buszmegálló...ha kölcsönös a szimpátia, akkor akárhol lehet ismerkedni. Ezt a bizonyos kölcsönös szi pátiát kell tudni felmérni előre :)

2015. szept. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól elmehetsz szórakozóhelyre, ha nem iszol vagy dohányzol. Az esetek 70%ban én sem iszom alkoholt, mert nem kívánom. Mégis elmegyek barátokkal. Vagy ha eleve kizártad ezt a dolgot kljárj el olyan tanfolyamra, ami érdekel például legalább közös téma már biztosan van.
2015. szept. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sajnos van valamennyi önbizalom hiányom ami nehezíti. Próbálkozom de eddig csak idős emberekkel tudtam szóba állni valami oknál fogva.

Rengeteg történetet halottam tőlük de sajnos nem azt az időt éljük. :(

2015. szept. 26. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!