Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kövezik meg itt a férfiak a nőket, hogy csak jóképű pasik kellenek neki, hogy soha egyikük sem jönne egy csúnya arcú lánnyal?

Figyelt kérdés
Amikor ilyesmi kérdés van, mindig az az első náluk, hogy szép arca legyen. Na hát ez fordítva is így van :DD
2015. szept. 26. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
provokálunk provokálunk? képzeld volt ronda barátnőm meg kövér is na erre mit lépsz?
2015. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Próbálkoztam már szép, átlagos és csúnya lánynál is. Egyiknek se kellettem a külsőm miatt.
2015. szept. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyet kell hogy értsek veled. Nekem is a szép arc a fontos. Mell, fenék alig érdekel az archoz képest.
2015. szept. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Mert az máááááááás! :D
2015. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert a nőknél az arc sokadlagos kérdés, inkább a test a lényeg.


Egyébként az első lány, akiért teljesen odáig voltam, kifejezetten csúnya arccal rendelkezik, viszont végtelenül aranyos és érti a humort. Na, még neki se kellettem, és közös ismerősünktől tudom, hogy teljesen irracionálisak az elvárásai.

2015. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Őszintén megnézném azokat a lányokat, akikről az itteni férfiak azt mondják, hogy rondák, de azért bepróbálkoztak náluk...
2015. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!