Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csúnya fiúk vagytok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya fiúk vagytok, ti fizetnétek egy jóképű-nek, hogy lemenjen veletek diszkóba csajozni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam (főleg pesten) az a trend, hogy ha nem tudsz csajozni, mert csúnyácska vagy, akkor ilyen 10-20 ezer forint órabérért fizethetsz egy helyes pasinak, hogy a barátodként veled csajozzon. Ti fizetnétek ennyit? Volt aki már fizetett ilyenért? Ha igen, lett valami haszna, sikerült becsajoznia a csúnyának is?
2015. márc. 28. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyiért jóféle lotyót vehetsz...


Sőt, a szépfiú is megdug ezen az áron.

2015. márc. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha idiota lennek, akkor tuti fizetnek, amugy inkabb prostiznek ennyiert
2015. márc. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Két eset lehet ebből:


1) Lemegyek vele és egy csapat csaj körberajongja, majd a maradékából válogathatok


vagy


2) Lemegyek és elhappolja tőlem a csajokat.


Inkább ismerősökkel, vagy egyedül csajozom, mert egyedül is megy, nem kell ilyenekhez folyamodnom.

2015. márc. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minek? Úgyis minden csajnak a jóképű srác kéne. Ennyiből már elmehetsz egy qrvához, annak eredménye is lesz.
2015. márc. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
neked ebből hasznod nem lenne. lementem haverommal ő is ebben a cipőben jár mint Te, csúnya szegény nagyon, és mi lett a vége? körbe rajongtak engem a csajok ő meg összetört és fájt neki, hogy ennyire lúzer én meg minden csajnak bejövök mert jóképű vagyok stb... nem értem el semmit ezzel! ha szexet akarsz ne szép fiúnak fizess hanem menj el egy lakásra egy csajhoz 5-10 ezer között atom jót szexelhetsz, abban az 1 órában egy 10 esért már a tiéd a csaj azt csinálsz vele amit akarsz és tudsz válogatni is azoknak meg mindegy hogy csúnya vagy -e a pénz kell nekik és elviselnek 1 órán át ne aggódj, le i8s szopnak vérmesen... ne aggódj meg lehet ezt oldani... de ezt a szép fiús hülyeséget felejtsd el nem kapnál csajt a srác kapna pénzt és még k.úrna is egy jót.
2015. márc. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!