Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek a biohumanoid embriórepro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a biohumanoid embrióreprodukálók honnan veszik hogy már ismerkedésnél mindent meg kell kapniuk, csak azért mert ők fognak majd később magzatot a világra hozni, ha az illető feleségül is veszi őket?

Figyelt kérdés

Már az első randin megy az állapotfelmérés, milyen az anyagi helyzet, mit dolgozik az illető, milyen kocsija van, milyen ruha van rajta, és ebből egy eszesebb nő máris levon hosszú évekre menő következtetéseket, ugye női logika.

Mindezt honnan veszik a mai nők hogy így kell csinálni?

Egymást okítják ki ilyen kérdésekben, és azért csinál így mindegyik, ha ismerkedésre kerül a sor?



2015. szept. 26. 17:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
* ba helyett ha
2015. szept. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
96%
20-as: Arra én is a zöld mancsot adtam, szerintem korrekt. Nem is a normális válaszokra értettem. Természetesen én sem hiszem, hogy normális lenne csak az anyagiak miatt hozzá menni valakihez. Viszont azt megjegyezném, hogy a barátnőimtől még sosem hallottam olyat, hogy jajj a pasimnak olyan menő kocsija van, meg mennyi pénze. Közös hobbikat, véleményeket, kedvességet, viccelődést stb-t említenek (én magam is) ha a párjukról van szó. Nem tudom, hogy csak nekem vannak ilyen barátnőim vagy mi valami külön világban élünk?
2015. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
22: Csak azt akartam írni, hogy amiket lepontoztak, azok között sok nem értelmes válasz is volt, mert azt írták, hogy semmi baj az anyagiassággal.
2015. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
93%
Jaj, megint itt van a Zokogó Testvériség. :D
2015. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
50%

Anyukád is örül, amiért így hívod, ugye?

És csodálkozol, hogy egyedül vagy.

Én nem. N32

2015. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!