Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt az utolsó reakció,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Opened paradise kérdése:

Mi volt az utolsó reakció, amit (netes ismerkedésnél, vagy csak úgy) kép küldés után kaptál?

Figyelt kérdés
2015. szept. 26. 22:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Uhh, de helyes vagy.
2015. szept. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Törölt a csaj a facebook ismerősei közül. XDD
2015. szept. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
100%
Van rajtam egy kis súlyfelesleg, 170 cm és 90 kg vagyok. Egyszer leveleztem egy lánnyal kép nélkül. A lány azt írta, hogy én olyan jólelkű és olyan rendes vagyok és kérte, hogy küldjek már magamról egy képet. Elküldtem. Aztán a következő válasz jött: "Talán előbb le kéne fogyni és utána könnyebben menne az ismerkedés".
2015. szept. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Szó nélkül lelépett, nem írt többet.
2015. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
ez volt legutóbb-fú jó izmos a hátad,látszik hogy edzel.
2015. szept. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

13

Ez kegyetlen! :D


15

Te a hátadról szoktál képet küldeni?

2015. szept. 26. 23:01
 17/23 anonim ***** válasza:
En nem ertem. Itt onmagukat bunrondanak tarto ferfiak kuldtek kepet. Lehet hogy eppenseggel nem jottek be. Karakter...vagy nem tom mi miatt. De valahogy en nem tartottam egyiket sem csunyanak.
2015. szept. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
24%

Szó szerint? Akiknek eddig küldtem magamról képet interneten (kivéve GYK), tőlük idézek. (Még mindegyik levél megvan.)


"Nahát, milyen kis cukorka."

"Kép alapján teljesen rendben vagy."

"Szerintem egész jól nézel ki."


Na, ezeket úgy általában sosem szoktam elhinni, akárki akármit mond. Felőlem ha csöpögnének rám sem hinném el. Úgyhogy nyugodtan lehet kamuszöveggel vádolni engem, én magam sem adok néhány rólam alkotott véleményre.

2015. szept. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

15ös.

igen mert a csaj kondizik és bikinis képet küldött magáról.

ezért én is küldtem neki egy hátra feszítőset.

2015. szept. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

17

Sokan sírnak itt. Vagy csak a te ízlésed ilyen :D

Nekem is volt olyan,akinél jobban örültem volna,ha nem dicsér :D


18

Jobb,mintha nagyképü lennél. Én se hittem el általában...

2015. szept. 26. 23:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!