Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezeknek a srácoknak nincs életük?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeknek a srácoknak nincs életük?

Figyelt kérdés
Belefutottam már időnként olyan pasikba, akikkel beszélgettünk facebookon, és nem számított, hogy mikor írtam, akármilyen korán, akármilyen későn, ők mindig azonnal válaszoltak, és egész nap írogattak... Ezek szerint ők soha semmit nem csinálnak, semmi dolguk nincs, semmi program? Olyan fura ez nekem.
2015. szept. 28. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sak téged akartak lecsalogatni a pincébe
2015. szept. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
gondolom jelzett a telójuk és azért írtak egyből.
2015. szept. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Attól, hogy jelez, még lehet valaki elfoglalt. Én nem szeretem, aki ennyire rám akaszkodik. Időt sem hagynak, hogy hiányozzanak :D
2015. szept. 28. 13:28
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Nekem például annyi időm és pénzem van mint a tenger. Ráérek egész nap azt csinálni amit szeretek. :)

Meg tudod, ha valaki velem szeretné eltölteni az idejét, még szép, hogy viszonzom a kedvességét. :)

2015. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Én ugyan csak részmunkaidőben dolgozom, de akkor is a lehető leghamarabb válaszolok az üzenetekre, ma pl. pont leltározás közben írtak, szóval fogtam magam és válaszoltam mihelyst végeztem, ugyanis van egy olyan szörnyű tulajdonságom, hogy válaszra méltatom azokat, akik írnak nekem, tudom idióta szokás és nekem is úgy kéne viselkednem, mint azoknak, akik az üzenet elolvasása után 2 órával visszaírnak, akkor is csak egy szmájlit, de sajnos bennem még van egy kevés illemnek nevezett gusztustalanság.

Attól, hogy valaki válaszol nekem gyorsan még nem azt jelenti, hogy egész van a facebookon trónol, hanem szimplán csak van annyira értelmes, hogy válaszol annak, akik megszólítja őt.

2015. szept. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor ez most úgy néz ki, hogy írsz valakinek egy üzenetet, aki valami oknál fogva (tisztelet, kedvesség) mihamarabb válaszol rá, de ez neked furcsa.


Valahogy el tudom képzelni, hogy ha nem írna vissza, csak jóval később, vagy 1-2 nappal később, akkor meg az lenne a baj, hogy elérhetetlenek és ennyibe néznek téged.


Egyébként ha körülnézel a világban, nincs mindenki elszakítva a külvilágtól napi 8-12 órában. 2015-öt írunk, jónapot kívánok...

2015. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért gratulálok, ha már negatív dolognak számít, ha valaki minél előbb időt szakít arra, hogy válaszoljon annak, aki keresi. Néha hánynom kell ettől a világtól.
2015. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ha nem ír azabaj ha ír azabaj..Van már ez a qrva teló ezen jelez az üzenet és ha nem olyan a melója, hogy állandóan teli a keze valamivel ,akkor tud is visszaírni. De kérdezz tőlük rá,ha annyira érdekel.

Nyomorult fiú meg örül alig várja, hogy válaszoljon neked ,ha tudná hogy ez is probléma...na mindegy

2015. szept. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Attól, hogy jelez, még lehet valaki elfoglalt. Én nem szeretem, aki ennyire rám akaszkodik. Időt sem hagynak, hogy hiányozzanak :D"


Ha te írsz nekik, akkor milyen nyomulásról beszélsz? Na te pont az a típus vagy, akinek semmi nem jó..

2015. szept. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy ha te írsz, abban mi a nyomulás... Én egyszer ismerkedtem egy pasival, aki elvárta, hogy ha olvasom az üzenetét, azonnal reagáljak és szabályosan hisztizett, ha nem tettem. Na az gáz volt. De az, hogy válaszol valaki, az szerintem nem...
2015. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!