Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól látom a helyzetet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom a helyzetet hogy általába vagy vékony pasiknak, vagy szétgyúrt srácoknak van barátnője?!

Figyelt kérdés
Mondjuk aki kicsit mackósabb,nagyobbdarab kb esélytelen?!Mert igy látom a helyzetet...

2015. aug. 28. 01:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

GladiatorSS????


Ez odabas! :D

2015. aug. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szóval akkor én most elmentem aludni. :)
2015. aug. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A mackósnak még van reális esélye, van aki azt szereti. A kövéreknek nem sok, de lányban is jóóóval kevesebb, mint a normál testalkatúaknak vagy a vékonyaknak. Elhanyagoltnak hat, azt meg senki nem szereti. Meg a média is a vékony vagy izmos embereket teszi eléd, azt szokod meg szépnek.
2015. aug. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azt is nézd meg, hogy milyen barátnőjük van.

Amúgy meg sok mackós, vagy kevésbé helyes férfinak van barátnője. Én rengeteget ismerek, úgyhogy ezt nem tudom honnan vetted.

2015. aug. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én szoktam látni mackós pasikat is barátnővel. Nem egyforma az ízlése az embereknek.
2015. aug. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2 mackós ismerősöm jut most eszembe, mind2-nek van barátnője...

szerintem nekik sem nehéz találni...


22F

2015. aug. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En pont forditva latom ezt. Hol nezelodsz? :D
2015. aug. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A barátom kifejezetten mackós alkat, talán egy picit még pocakosabb annál. Mindig is mackós pasijaim voltak, egyszer volt egy kondizós, kockás hasú barátom, az sem tartott sokáig. Vékony pasim sosem volt.


Alapvetően ez nem ezen múlik leginkább. Egyéjszakás kaland még eldőlhet az alapján, hogy hogyan nézel ki, de egy tartós párkapcsolat csak azoknál alakul ki kizárólag a külsőségekből, akik ennél többet nem tudnak beletenni. Gondolom, nem ilyen lányokra vágysz te sem, szóval...

2015. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A vékony férfiak pont azok, akik halmozott hátránnyal indulnak minden szempontból. Egy mackós srác még sugározhat erőt, ez be is jön sok nőnek.
2015. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát igen,nem egy éjszakásra vágyom ez tény,ez kérlek szépen Nógrád megyében van :D,nemtudom igy látom a helyzetet....lehet én vagyok hülye :D,azért köszi a válaszokat :)
2015. aug. 28. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!