Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ezek a pasik titulálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ezek a pasik titulálják magukat "kedves, normális, átlagos srácoknak"?

Figyelt kérdés

A nagyrészére egyedül az átlagos jelző igaz. Már itt az oldalon is túltengenek.

Pl ha olyan kérdést ír ki az ember, amiből kiderül, hogy nincs a toppon anyagilag, jönnek az ilyen levelek, hogy "Csúnya pasi vagyok, rossz az ágyban de van pénzem. Ha gyönyörű lány vagy, és hajlandó vagy belém szeretni, lakhatsz nálam, de eltartani nem foglak"

Amikor az ember kedvesen elutasítja, majd felhívja a figyelmét, hogy ne a rossz tulajdonságait reklámozva ismerkedjen, mert olyan autót se venne senki, amit azzal reklámoz a tulaj, hogy törött az ablak, és rossz a fék"

Erre én vagyok a szemét, aki nem ad esélyt a kedves, átlagos srácoknak, pedig ő csak segíteni akart. És zaklat még napokig.

A másik meg: Írtam egy srácról, aki tetszik, ezért, ezért és ezért, majd a végén megadtam, hogy X éves.

Erre zúdulnak a privátok, hogy "én is X éves vagyok, és szingli, ha akarsz dugni, ír" majd 2 perc múlva: "ííííírjáááááá mááááá" majd ismét 2 perc, és "és nem ír..."


2015. júl. 3. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Nem értem mit vársz..nem értem miért érdekel a gyk-s emberek véleménye és azt se értem miben segít majd neked a kérdésekre a válasz. Nem is tudok rá válaszolni, nem is lehet rá érdemleges választ adni.Minden ember máshogy reagál szituációkra!

Miért nem szarsz le mindenkit és élsz boldogan ahogy neked jó?

2015. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen mindegy, ki minek tartja magát, szerencsére gyakran már egy megnyilvánulás is elég ahhoz, hogy a felmérjük az illető normalitás-szintjét.
2015. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
ja sz**ard le ki mit gondol, itt az oldalon meg csak úgy pörögni szokott nekem is a letiltás gombocska.
2015. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

nem értem ezt a kérdést


de mit gondolsz megmondó emberem, egy csúnya ember mit írjon vagy mondjon? hogy "szia jól nézek ki" :D igen ez jó nyitás,csak nem igaz,mert elég szembe tűnő lenne később nem? mondjuk olyan mintha én azt mondanám hogy indián vagyok nehezen néznének annak :,D bár rézbőrrel is csábos lennék ez tény.



szóval te hogy reklámoznád a rondaságod,vagy az átlagosságod? csak érdekel,hogy adnád elő magad


szerintem erre a nem beszélek róla megoldás a jó.

szerinted?

2015. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

Annyiból azért sajnálom a GYK-s lányokat/nőket, ha kiírnak valamit, több tucat levelet kapnak a férfiaktól. Amiket itt szoktam olvasni róluk, az alapján a férfitársaim igen nagy része tapló, primitív, suttyó. Ezeket a primitív suttyókat felvilágosítanám, hogy legalább próbáljanak már meg értelmes, kicsivel hosszabb (ne egy-két szavas) levelet írni, bemutatkozni. Nem tudom, mennyiben lenne sikeresebb ez az út, de legalább utólag majd elmondhatjátok magatokról, hogy ti minden magatoktól telhetőt megtettetek, és vessen magára az a nő, akit ti nem érdekeltek, úgyis jön majd egy következő. Így kéne gondolkodni, és nem a "csá dugunk?" típusú üzeneteknél leragadni. Különben nem az én érdekem, csak bosszantó a nők panaszkodása (és most jön a fordulat), akik mellesleg végül csak lelépnek a "csá dugunk?" típusú kandúrokkal. :)))


És akkor fordítsunk egyet a lapon! Minek írni nektek nőknek regényt, amikor tosztok rá válaszolni? Így részben megértem a "csá dugunk?" típusú férfiakat is, akik minek vennék a türelmet és a fáradozást, ha egyszer ez a módszer a nagy számok törvénye alapján is be szokott jönni.


Feladtam a mai napi dilemmát, hogy mi lenne a jobb...

2015. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

Az éremnek két oldala van. Való igaz, hogy sok a megkeseredett ember itt, de azt se felejtsük el, hogy a nők egy részénél azért igenis számít a pénz. Nem véletlenül az minden ismerkedésnél a 2. kérdés, hogy mi a foglalkozásod. Álszentség lenne azt vallani, hogy nem azért kérdezik meg, mert pusztán csak érdekli őket, és nem pedig az anyagi helyzet feltárása végett. Amúgy erre azt is lehetne válaszolni, hogy önmagam vagyok. Mert a foglalkozásom definiál engem, mint szellemet, lelket, testet? Nem, az csak egy szerep. És ezt nem azért írom, mert templom egere lennék. :) De valahol persze kell is, hogy számítson kicsit ez, mert nyilván ha komolyat akar tervezni az ember, akkor fontos, hogy lehessen mire alapozni. Ugyanakkor felmerülhet a kérdés itt, hogy az első, második randin, honnan is derülhetne ki az, hogy komoly lesz-e ebből az ismerkedésből, mégis rákérdeznek már az anyagi mivoltodra burkoltan. Lehet ezen filózni.

Az persze nem felmenthető, aki annyira megkeseredett itt, hogy a dühét nem tudja kezelni, és ócsárol mindenért privátban, ha nem úgy táncolsz, ahogy ő fütyül. Ugyanakkor azért is csinálják szerintem azt, amit az utolsó mondatodban írsz a kérdésben, mert szeretnének az illető helyében lenni, akiről szólna a kérdés, akit dicsérsz, akire vágysz stb, de mindenki tudja, hogy ezt egy értelmes kérdező sem eszi meg, hogy ők azok, akiket keresnek stb.

2015. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Az emberek 95%-a normálisnak és kedvesnek tartja magát. Természetesen azt ő maga határozza meg, hogy mit jelent normálisnak és kedvesnek lenni, így nem csoda, hogy pontosan az lesz a kedves és normális, ahogy ő viselkedik. Ez önmagában elég logikus az agytól, így teremt harmóniát.


Pechje annak van, aki úgy viselkedik, hogy a többiek egyáltalán nem látják se kedvesnek se normálisnak. Ő csak értetlenkedik és háborog, hogy a többiek miért nem látják hogy ő a kedvesség és normálisság mintapéldánya. És hát tényleg az...

2015. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jobb előre tisztázni, ha valaki csúnya. Inkább, mint hogy váltsunk 500 üzenetet, aztán amikor képküldésre kerül a sor, nem ír többet a lány.
2015. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tévedsz.Mert azt hogy kik írnak ide mondjuk kommenteket,és kik azok akik rád írnak,azok között nem biztos hogy valós az egyezés.

Tehát ne degradálj ezzel olyan embereket,akik nem tettek ilyet.

Én például soha nem írtam ilyet egyetlen nőnek sem az oldalon,és kedves,normális,átlagos srácnak tartom magam.

Attól hogy vannak bunkók ezen az oldalon,nem kell mindenkit egy kalap alá venni. :)

Ennyi. :)

2015. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező, nem "reklámozza" a rossz tulajdonságait, egyszerűen van egészséges önkritikája. Ezt szoktátok állandóan hiányolni, hogy a pasasok szerintetek és maguk szerint mind tökéletesek. Hát tessék, most már az a baj, hogy őszinte magával és a lányokkal szembe?

Nekem is van önkritikám, ha ismerkednénk és összejönnénk, nyilván nem ezzel kezdeném hogy mik a hibáim, de nem is hagynám ki őket elegánsan a felsorolásból, amikor arról van szó, hogy én mekkora király vagyok.

(érdekesmód, a nő ezt magától nem teszi meg soha)

És nem nyüstölnélek 2 percenként privivel meg teldzsón meg Skype-n. Ha nem írsz 1 napig, nem írsz. Kimondottan utálok a lány nyakára mászni.


Hogy azt miért írják ki, hogy sok pénzük van? Azért, mert sajnos a nőknek egy igen jelentős része csak a pénzt tekinti értéknek (gy.k. azzal jönnek össze aki többet ígér). Hogy ezek a nők mik, az nem vitatott, csak az árak különböznek...


És igen, én kedves, átlagos, normális srácnak tartom magam. Lehet engem is lepontozni.

Start!!!

2015. júl. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!