Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok sok lanynal milyen reakcio lenne ha.. -? (lent)

Figyelt kérdés

Ha pl elmegyek mellettuk a varosban es nem a lepukkadt biciklivel hanem azzal az autoval amire mindig is vagytam egy Volvo V70el jelennek meg? Csak en erzem ugy hogy kevesbe neznenek at az

emberen?


2015. okt. 2. 01:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kell neked olyan, aki a kocsidra figyel fel?
2015. okt. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hat olyan lany nem de akkor is neha mar megalazo ahogy nez egy ket lany ha csak biciklivel megy az ember.. na de egy V70ert oda adnam kb a fel golyomat
2015. okt. 2. 01:27
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
#1 Szinte csak olyan lányok vannak. Ha nincs érdek, nincs kapcsolat.
2015. okt. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg egy lepukkadt bicajjal jársz akkor nem csoda ha furán néznek, nem rád hanem a bicajra... én is megnézem az ezer éves összecsukható rozsdabicajokat és hasonlókat mert fura és érthetetlen számomra hogy miért nem vesznek normálisat helyette. De nyilván társkeresésnél nem ez számít. Legalább ki lehet szűrni egy szar bicajjal hogy melyik csaj utazik csak a pénzre.
2015. okt. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztosítalak afelől, hogy én akkor is átnéznék rajtad, kivéve ha megdobálnál a kocsiból, lehúzott ablakkal ordíttatnád a zenét, mocskos dolgokat ordibálnál rám, esetleg majdnem elgázolnál a zebrán. :D Akkor minden bizonnyal észrevennélek, és megvetnélek. :)
2015. okt. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Fish1 ***** válasza:
100%
Nem a jármű vált ki hatást, hanem a tulajdonosa. Szóval ha bringával nem vennélek észre, akkor kocsival sem.
2015. okt. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Egy V70-ért odaadnám a fél golyómat."

Adok neked két V70-et.Jó? De akkor már neked nem is kell csaj.

Ha azt nézed,hogy ki nézi a kocsidat,az már régen rossz.Csajozzál biciklivel meg megfelelő udvarlással.

2015. okt. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Volvo V70? Miert nem egy vagany sportkocsi? Egy cabrio mondjuk...de a Volvo???
2015. okt. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, hogy nekem az ilyen típusú kocsik jobban bejönnek, mint egy sportkocsi. Ebbe belefér annyi cucc, amennyivel egy hétre el tudunk menni nyaralni az öt gyerekkel és kutyával :D Komolyabb férfinak tűnik tőle az ember, aki inkább a praktikumot nézi, és nem a felvágást. Csak hogy reagáljak a 8. válaszára.


Viszont kérdező, az a helyzet, hogy ha gyalogosan megyek valahol, akkor ha észre is veszlek, az autódon kívül nem látok sokat, elvégre te benne ülsz, és mész valamerre, hamar eltűnsz mellőlem, parkolóban meg nem igazán szoktam mászkálni. Ha meg én is autóval közlekedek, akkor meg nagyon nem figyelem, ki ül a körülöttem lévő járművekben, inkább csak magukat a járműveket nézem, hogy hol van, mit csinál, satöbbi.


Szóval, még jobban is keresztülnéznék rajtad, hiszen mint emberi lényt, észre sem veszlek. Biciklin legalább látni, hogy kiféle-miféle emberke van rajta.


De amúgy jól mondta az első, ha valaki eddig biciklin nem vett észre, de most majd kocsival máris vonzó leszel számára, az nem valószínű, hogy olyan társ, akire igazán vágyik bárki is.

2015. okt. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha bringán ülök általában a testemet nézik a csajok..
2015. okt. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!