Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok sok lanynal milyen reakcio lenne ha.. -? (lent)

Figyelt kérdés

Ha pl elmegyek mellettuk a varosban es nem a lepukkadt biciklivel hanem azzal az autoval amire mindig is vagytam egy Volvo V70el jelennek meg? Csak en erzem ugy hogy kevesbe neznenek at az

emberen?


2015. okt. 2. 01:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az autódón nem fog múlni. Én tömegközlekedéssel meg gyalog járok, ha várok a buszra, időnként felfigyelek 1-1 autóra, ami kilóg a sok hasonló közül, pl. a retro stílusával, vagy bármi mással. Például a napokban jártam postán, és mikor jöttem ki az épületből, láttam, hogy egy versenyautónak látszó kocsival szórakoznak az utcában. Na, arra felfigyeltem, mert versenypályán vagy versenypályának ideiglenesen kiépített aszfaltcsíkon kívül nem szoktam ilyeneket látni. De csak érdekességként figyelek fel a különlegességre. A sok hasonló, tömegbe olvadó autók nem tűnnek fel, márkákra sem szoktam felfigyelni, ha nem valami nagyon speciális.


A lányokat ne ezzel akard lenyűgözni. :-)

2015. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én magasról teszek az autósokra, de egy biciklis pasit mindig megnézek.
2015. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!