Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire ciki, hogy 22 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, hogy 22 évesen is szűz vagyok? 22F

Figyelt kérdés

tudom már az ezredik ilyen kérdés... Igazából lett volna alkalmam többször is elveszíteni, de én olyannal akarom aki iránt érzek is valamit

Tehát ne gondoljátok, hogy ennyire életképtelen vagyok (a külsőmmel sincs baj), csak még nem találtam meg az igazit :D



2015. okt. 2. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Képet !! :P :D 21/L
2015. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát ismeretleneknek azért nem szívesen küldenék :D
2015. okt. 2. 21:48
 3/12 hisztynka ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem ciki.

Azt inkább tartom cikinek, ha tizenéves fiatal fiúk már kiégtek, mert minden buliba más csajt szednek össze egyéjszakásra. Tisztelet a kivételnek.

2015. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Na még fél év és érkezek én is a 22-esek csapdájába. :D
2015. okt. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23/F Szintén szűz :(
2015. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

27F és szintén.


Ciki? Neked talán, engem nem érdekel!

2015. okt. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

#6

Nem érdekel,hogy 27 ki.aszott évet éltél már,és sosem volt benne szex?

Egyszer élünk,nem így kéne hozzáállni.

2015. okt. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5%
Inkább égjek ki fiatalon, de tudom azt hogy élvezem az életemet. Nem akarok úgy megöregedni hogy csak a mókuskerékben őrlődtem. (Egy lány aki 14 éves kora óta szexel)
2015. okt. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért teljesen irreleváns a válaszod utolsó, mert összehasonlíthatatlan ez a dolog férfi és nő esetében. Naná, hogy kefélsz 14 éves korod óta. Egyrészt a női test hamarabb érik (ezt nagyon sokan összekeverik a szellemi éréssel, aminek eredményeként láthatjuk a sok agyhalott kislányt dugni minden hétvégén a disco budijában), viszont a 30-as éveikben már el is kezd hervadni a virág. Míg egy férfi 35-40 évesen még bőven a csúcson van testileg. De a fontosabb tényező, hogy hülye lennél (legalább is a te és a társadalom logikáját követve) várni valakire, akit szeretsz, mikor gyakorlatilag az élet minden egyes területén alanyi jogon előnyöket és jogokat élvezhetsz, ha kicsit billegteted magadat, kihívóan öltözködsz, netán szétteszed a lábad a megfelelő embereknek (neeem, a nők nem ilyenek, ők erkölcsösek, aranyosak, kedvesek, pláne a magyar leányok). Mindezekért a jogokért és kiváltságokért egy férfinak rengeteg mindent kell tennie önerőből.


Egyébként ha tényleg lett volna rá esélyed kérdező, akkor nem gáz, sőt, becsülendő a hozzáállásod. Ha beteljesül a vágyad, sokkal boldogabb leszel, mintha 14 éves korod óta szexelnél. Csak ne húzd túl sokáig...

2015. okt. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pont jó korban vagy....:)) Már lassan "lőhető"...:))
2015. okt. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!