Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ciki, ha még 19 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki, ha még 19 évesen nem volt még barátnőm és még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Gondolom elegetek van az ilyen kérdésekből, de ha beírtam ezt a kérdést a Google-ba, akkor csak olyan kérdéseket dob ki, amiket lányok írtak ki, én meg hát fiú vagyok.

Na szóval ez ciki?

Én úgy nem tartom magam csúnyának, tán az a gond, hogy mindenki 15 max 16-nak néz, senki nem gondolná, hogy 19 vagyok.


2015. jan. 28. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
semmi szégyen nincs benne, ne aggódj
2015. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pacsi :D
2015. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs vele, nem vagy egyedül vele :)
2015. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Deliverance ***** válasza:
Szerintem sincs semmi baj, majd úgyis lesz. Ha nem most, hát később. Nem kötelező kamaszkorban kezdeni. :) (17/L)
2015. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hát nem szégyen. De nem is nagy dicsőség. Ne híreszteld, nem kell azt tudni másoknak.
2015. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szeretemaszilvit válasza:
0%
Próbálkozz a fiúknál hátha több sikerrel jársz
2015. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok fiú is ír ilyet. És nem, NEM ciki! Az a ciki hogy ennyien nyavajognak ezen (fiúk, lányok), mindenki akkor veszítse el, amikor jónak érzi, amikor megtalálta az erre alkalmas, vagy inkább méltó partnert. Ha ez 15 évesen történik, akkor 15 evesen, ha 25, akkor meg 25 évesen. Ennyi.
2015. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ne aggodj,de nem az eletkor a meghatarozo,hanem hogy fel akarsz-e szedni valakit vagy nem.
2015. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csajozni akarsz, menj emberek közé! Ismerkedj, járj bulikba és előbb, vagy utóbb horogra akad valaki. Válassz új hobbit,ismerkedj... a lényeg, h ha változást akarsz, akkor változtatnod kell az emberi közegen,amiben jelenleg vagy, ha eddig nem sikerül becsajozni benne :-)
2015. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!