Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire ciki, hogy 22 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, hogy 22 évesen is szűz vagyok? 22F

Figyelt kérdés

tudom már az ezredik ilyen kérdés... Igazából lett volna alkalmam többször is elveszíteni, de én olyannal akarom aki iránt érzek is valamit

Tehát ne gondoljátok, hogy ennyire életképtelen vagyok (a külsőmmel sincs baj), csak még nem találtam meg az igazit :D



2015. okt. 2. 21:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Korodbeli srác vagyok és ugyan így vagyok eztel. Ha csak az lenne a lényeg, hogy bedugjam valakibe, régen megtehettem volna. Volt olyan is aki nem is nézett ki rosszul. Legutóbb egy buliban konkrétan fel is ajánlkozott egy lány. Nem nézek ki rosszul, a hozzáállásom miatt nem dugom be akárkibe. Néha kicsit gáz amikor a haveri társaságban a dugás a téma és én nem tudok nagyon hozzászolni. Meg akkor amikor a családom bu@zinak gondol. De nem érdekel. Nekem vagy olyan nő kell amilyet kigondoltam vagy semmilyen. Hánynék magamtól, ha nem egy olyat dugnék amilyet én szeretnék. Ha nem lesz ilyen akkor meg így jártam. Sajnálni senki nem fog, akkor én mit problémázzak.
2015. okt. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
8.Te viszont màr gáz vagy.
2015. okt. 3. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!