Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon válogatós vagyok Tinderen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon válogatós vagyok Tinderen?

Figyelt kérdés

[link]


Mikor még nem volt fizetős, akkor kézenfekvő volt mindenkit bejelölni, aztán majd abból a kevésből válogatni, aki visszajelölt.


Igen, kevésből, mert én nem vagyok daliás magas gyerek, sem jóképű és hát igy elég szopóroller az egész ismerkedés.


Ja meg az csak bónusz, hogy pl tinderen az embert nagyon el tudja keseríteni, amikor csak a legalja kövér csúnya nők jelölik vissza. :(


Mostmár a korlátozott lájkolás miatt válogatok, és a csúnyákat direkt nem jelölöm be, de a nagyon szépeket sem, mert MINEK?


A fenti linken meg lehet nézni, hogy kiket jelölök be...


Csak mert idegesít, hogy azzal jön mindenki, hogy magasak az igényeim.


Tinderen össze-vissza másfél évig voltam és EGYETLEN csaj lett onnan. Múlt honapban...


De legalább nem volt dagi!


Merthogy feljött igazából egy másik csaj is régebben, csak nem tetszett ugyhogy nem voltam kedves vele és elviharzott.


(mindeközben jóképü ismim meg csak a nyáron 7 csajt dugott meg tinderről, mind olyan csaj, amilyen nekem soha a büdös életben nem lesz, de ennek a gyereknek meg ezek csak ilyen limlom nőknek számitanak)


2015. okt. 3. 20:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

ja és látható, hogy a 10 perces videón sincs EGY BÜDÖS JELÖLÉSEM SEM!


eltelt már vagy fél óra a videó készitése után, és még mindig semmi.

2015. okt. 3. 20:43
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem vagy annyira válogatós,csak kicsit nagy az arcod.Ja és nem tudod értékelni,amit adott az élet.Én már képzeld el,egyetlen nőnek is baromira örülnék az életemben,de nekem még ennyi sem adatik meg...

24/F

2015. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

aha,,,,bezzeg a jócsávók szája sirhat, hogy nekik már kéne egy IGAZÁN jó nő, azzal járnának is, de az ilyen átlagos csajokból álló háremük NA AZ MÁR NEKIK UNALMAS....


felfogod te ezt, hogy van valakinek 4-5 nője akik ott kaparnak az ajtaja alatt, hogy dugjanak már, és a csávónak meg ez kevés, neki egy jó nő kéne?

2015. okt. 3. 21:09
 4/17 anonim ***** válasza:

Off.

A tinder fizetôs lett?

2015. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hát ha korlátlanul akarsz lájkolni, akkor igen...egyébként 12 órára ad egy adott számú lehetőséget lájkolni, ami ha kifogyott, akkor szevasz.
2015. okt. 3. 21:28
 6/17 anonim ***** válasza:

off:

én sem tudtam róla, hogy fizetős lett.

(kicsit én is bepipultam nemrég mert minden nap böngésztem de semmi, még a teltebb lányok se...) pedig állítólag nem vagyok csúnya gyerek:/

2015. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

háááát :D akkor mégis csak csúnya gyerek vagy :D


tinderen nincs kegyelem :(

2015. okt. 3. 21:53
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát hallod még azt hittem, hogy én vagyok válogatós. :DD
2015. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

hát basszus, sok a "túl szép nő"....most azokat miért jelöljem be, tőlem nem fognak ugysem akarni semmit...


TERMÉSZET TÖRTVÉNYEINEK ELLENT MONDANA!


nekik a szép fiuk kellenek (mondjuk a többi lánynak is, csak a csúnyábbak kényszerüségből beérik néha velem is)

2015. okt. 3. 22:11
 10/17 anonim ***** válasza:
Amiket jobbra húztál, azok 90 %-át én is kedveltem volna, de van még jópár "túl jó", ami neked nem tetszett. Már csakazértis bekedvelném, mert mi vesztenivalód lehet? :D EGyébként néha megnézhetnél több képet is róluk, mert van hogy egy alig látszót is okézol.
2015. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!