Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon válogatós vagyok Tinderen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon válogatós vagyok Tinderen?

Figyelt kérdés

[link]


Mikor még nem volt fizetős, akkor kézenfekvő volt mindenkit bejelölni, aztán majd abból a kevésből válogatni, aki visszajelölt.


Igen, kevésből, mert én nem vagyok daliás magas gyerek, sem jóképű és hát igy elég szopóroller az egész ismerkedés.


Ja meg az csak bónusz, hogy pl tinderen az embert nagyon el tudja keseríteni, amikor csak a legalja kövér csúnya nők jelölik vissza. :(


Mostmár a korlátozott lájkolás miatt válogatok, és a csúnyákat direkt nem jelölöm be, de a nagyon szépeket sem, mert MINEK?


A fenti linken meg lehet nézni, hogy kiket jelölök be...


Csak mert idegesít, hogy azzal jön mindenki, hogy magasak az igényeim.


Tinderen össze-vissza másfél évig voltam és EGYETLEN csaj lett onnan. Múlt honapban...


De legalább nem volt dagi!


Merthogy feljött igazából egy másik csaj is régebben, csak nem tetszett ugyhogy nem voltam kedves vele és elviharzott.


(mindeközben jóképü ismim meg csak a nyáron 7 csajt dugott meg tinderről, mind olyan csaj, amilyen nekem soha a büdös életben nem lesz, de ennek a gyereknek meg ezek csak ilyen limlom nőknek számitanak)


2015. okt. 3. 20:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

a túl jókat nem jelölöm be mert tul kicsi az esélye, hogy érdeklem őket, a lájkok száma meg korlátozott...


tehát én arra törekszem, hogy bejelöljem az olyan közepes( szintet alulról nagy erölködés árán kapirgáló) nőket akiknek tetszhetek.


ja és én a sötétebb hajú nőket szeretem, szökéket annyira nem :(


meeg az ilyen eröltetett pozereket sem :(


inkább a szolid, egyszerü lányok jönnek be.

2015. okt. 3. 22:25
 12/17 A kérdező kommentje:

elég rossz az, amikor VÉLETLENÜL visszajelöl egy jócsaj, aztán mire irnál már törölt is.


vagy ráirsz, meglátja a képed és töröl.

2015. okt. 3. 22:32
 13/17 anonim ***** válasza:
Jó az ízlésed bro. :D Szerintem maga a taktika nem rossz, idő kérdése. Bár a múltkori ragequitom után most újra kedvet kaptam, hogy olvasom a kérdésed :D
2015. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
csak nyugodtan....nekem is másfél év után jött össze.
2015. okt. 3. 22:41
 15/17 anonim ***** válasza:
72%
Menjetek inkább egy jó prostihoz, nem kell hónapokig szórakozni, amíg Éphogynembányarém Bianka visszajelöl :) Csak vicceltem. :)
2015. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

hát viccelj csak nyugodtan, én tavaly hazamentem egy csajjal buliból, utána összejártunk vagy 2 honapig, aztán kiderült, hogy prosti.


de hát nekik is kell magánélet (NEM vicceltem)


de egyébként meg prostikkal az a baj, hogy látszik rajtuk, hogy azok :(


persze ez nem mindenkinek baj, de nekem igen :(


sajnos olyan küllemü lányt nem igazán lehet megvenni pénzért, mint amilyen nekem tetszik :(

2015. okt. 3. 22:57
 17/17 anonim ***** válasza:
44%

Nem tetszett és nem voltál kedves vele?


Ez a baj, ezért megy itt ilyen nehezen a csajozás. Nem csak akkor kell velük kedvesnek és normálisnak lenni, ha a dugnád kategóriába tartoznak. Érdemes úgy alakítani a dolgot, hogy legalább normális viszonyban legyetek, ne úgy gondoljon rád, hogy milyen tirpák paraszt vagy. Mivel nem tudhatod, hogy a révén kit ismerhetnél meg. Ugyanez a helyzet a fiú haverokkal is, érdemes tartani a kapcsolatot velük, érdemes társasági életet élni, mert sose tudhatod, hogy ki révén kit hoz elébed az élet. Lehet, hogy a Sanyinak van egy haverja, akinek a húgával majd összefutsz mikor épp bogárcsoztok, vagy motort szereltek, vagy lehet, hogy a Julinak van a kiterjed baráti körében valami lányismerőse, aki amúgy teljesen jó nő és épp szingli is.


De ahogy nézem itt a legtöbben ülnek a gép előtt és egy-egy csajnál bepróbálkoznak, aztán meg szintén a gép előtt sírnak, hogy miért nem jön nekik össze egy párkapcsolat.

2015. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!