Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Az őszinte pasik miért vesztesek?

Figyelt kérdés
ma haverokkal ez volt a téma:ha egy srác, nem a dumájával csajozna, vagy tökéletesnek akarná feltüntetni magát, hanem őszinte lenne szóba állnátok vele? Pl ha elmondaná, hogy ő nem sikeres a csajokkal, de nem vesztes. vagy hogy nem alkalmi kapcsolatot keres, nem tart több vasat a tűzben, nem tárgyként néz rá stb. Kipróbáltuk, nem vált be. Miért nem jó, ha tiszta lappal, őszintén közeledik valaki, és nem csak egy dologra pályázik?

2015. okt. 3. 22:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem a rugózásról van szó, nem azon van a lényeg. Hanem azon, hogyha egy férfi felvállalja a hiányosságait, hibáit az ismerkedési fázisban, akkor a nő nem fog foglalkozni vele. Ha oda kerül a téma, és a pasi elmondja, lazán, vállat húzva hogy " hmm nem vagyok az a csajozós, nem tartok több vasat a tűzben, mert nem vagyok a legjobb pasi" vagy "nekem nem az a célom, hogy mindnekit megd*gjak." akkor kineveti a csaj és már kombinál..
2015. okt. 4. 13:59
 12/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha én valakivel ismerkedek, engem őszintén szólva tökéletesen hidegen hagy, hogy ki mennyire volt sikeres vagy nem eddig. Nem vagyok rá kíváncsi.
2015. okt. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"Mert ha párkapcsolatban vagy, nem derülnek ki egymás negatív értékei, vagy akkor már mindegy?


Ezek szerint a társkeresés: Kamuzz, aztán ha összejön úgyis elnézi a hibáid, mert te vagány gyerek vagy a szemében."


Nyilván azzal nem kelted fel az érdeklődését, ha elmondod neki, hogy kicsi a pöc.öd és stressz helyzetben behánysz. Nem az őszinteséggel van a baj, hanem azzal, hogy egyből le is írod magad az összes negatív tulajdonságod felsorolásával. Ha a kiszemelt nő mondaná, hogy 1 hete múlt el a hüvelygombája, amit valószínűleg egy gang bang során szedett össze, akkor te sem érdeklődnél iránta.

2015. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen és kamura építeni a kapcsolatot az fair dolog. Nemááár
2015. okt. 4. 16:04
 15/18 anonim ***** válasza:
Semmi kamu nincs abban, hogy nem a rossz tulajdonságaiddal akarod eladni magad. De ha neked megfelel, hogy nem jön össze semmi és utána panaszkodhatsz, akkor folytasd nyugodtan.
2015. okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Abban semmi kamu nincs, hogy nem zúdítunk rá egymásra egyből minden negatív dolgot. Nekem vannak olyan gondjaim, amivel az ismerőseim nagy többségének nem kell szembenéznie, és piszok nehéz, de nem reklámozom. Akit érdekel, azzal megosztom, de nem áll szándékomban valakivel azonnal drámával indítani egy kapcsolatot, ezt így egyszerre nem lehet, van, amire fokozatosan kell felkészíteni másokat. Szerintem ha bárkivel így kezdeném az ismerkedést, futva menekülne.
2015. okt. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

megint félre van értve a dolog. Arról van szó, hogy a srác nem teszi ezt a csajozómágus stílust, hanem bevallja hogy igen, nem egy csajozógép.


Nem a saját terhek másikra való tukmálásáról. Az gusztustalan, ismerem az érzést.

2015. okt. 5. 13:02
 18/18 anonim ***** válasza:
A nőknek alapból nem jön be az őszinteség, és ők maguk sem képesek rá. Nő + őszinteség kombinációból soha nem sülhet ki semmi jó.
2015. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!