Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti ismerkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ismerkednétek egy micimackós típusú fiúval?

Figyelt kérdés
2015. okt. 4. 12:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem magamat jellemeztem így,hanem a lányok,de úgy látszik ez erősen negatív jelzőként funkcionál a kedves hölgyeknél.
2015. okt. 4. 12:36
 12/18 anonim ***** válasza:
#6: Hatalmas! :D
2015. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, kinyalna mint micimackó a mézes bödönt???
2015. okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szétröhögtem magam a válaszokon. Kár hogy neked semmi humorérzéked. :)
2015. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
6-os! :D Jót röhögtem! :D
2015. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Most a mackós testalaktra gondoltál? Mert a típus szó inkább személyiségre utal, vagyis a válaszok jók voltak. Amúgy ez is olyan mint a molett jelző, mindenki mást ért rajta.

Ez nekem még okés: [link]

2015. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Oké. Először is mit értesz ez alatt. Mert ha tényleg sárga vagy szerintem is jobb lenne ha orvoshoz mennél. Másodszor ne nevezd magad micimackós fiúnak, mert egyesek (én) rögtön egy nagyon dagi, nagy melák pasira gondolnak. Harmatszor igen talán ismerkednék vele, ha nem olyan bunkó mint a legtöbb fiú. De azért ne legyen nagyon dagi.
2015. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Dingodaj válasza:

Èn biztosan megismerkednèk.

Nekem jobban tetszik, mint a vèkony alkat.

2015. okt. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!