Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan, hogy valaki alapvet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki alapvetően alkalmatlan párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Három komolyabb kapcsolatom volt eddig, mindháromszor nagyon szerelmes voltam (egy ideig legalábbis). De aztán egyikben sem éreztem igazán jól magam. Nem igazán tudom megmagyarázni, hogy miért, valahogy mindegyikben magányos voltam annak ellenére, hogy volt párom és még szerettem is. Úgy érzem, az az én igazi "terepem", ha egyedül vagyok, úgy jobban érzem magam (és nem azért, mert korlátoztak volna bármiben is). Érti ezt valaki, volt már bárkinek hasonló tapasztalata, érzése? Mitől lehet ez? Eredendően alkalmatlan lennék a párkapcsolatokra?

23L


2015. okt. 4. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, például én. Amiket te leírtál azok nem feltétlenül utalnak a jelenségre.
2015. okt. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs. Ezt úgy mondom, hogy 22 éves létemre még csak nem is csókolóztam vagy öleltem meg egy lányt. De nem hibáztatok senkit. Mindenki más élethelyzetben van, mindenkinek máshogy jönnek a dolgok. A normális meg egy teljesen relatív fogalom, tehát olyan sincs, hogy valaki alkalmatlan valamire. Valaki számára lehet pont te vagy az, akit egész életében keresett.
2015. okt. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként én tudom, miről beszélsz, mert olyasmi beállítottságú vagyok, mint te... Valaki csak elvontnak hív engem, más nemnormálisnak, de nem érdekel mások véleménye. Tuti, hogy létezik olyan ember, aki mellett nem érzed magad magányosnak. Például akinek elmondhatod még a legféltettebb titkaidat is.
2015. okt. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem, az az én igazi "terepem", ha egyedül vagyok, úgy jobban érzem magam..."

Én pontosan ezt érzem és éreztem világéletemben, nem is próbálkoztam összejönni valakivel. Ha úgy vesszük, alkalmatlan vagyok rá.

2015. okt. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erre addig jó rájönni ameddig nincs gyerek.
2015. okt. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

van ilyen igen például az olyan férfiak akik beisznak aztán otthon jól elverik az asszony, na ezek teljesen alkalmatlanok rá mégis˛van kapcsolatuk


a te esetedben nem alkalmatlan vagy rá hanem csak jelenleg jobban érzed magad egyedül mint párban

2015. okt. 5. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehet, hogy most jobban érzed így magad, de 2-3-5 év múlva meg változni fog a dolog. Úgy csináld, ahogy kényelmes!

Te akkor ideális szerető lennél... ;)

30F

2015. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!