Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy valaki alkalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki alkalmatlan egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy én mérhetetlenül toleráns tudok lenni a másikkal szemben, viszont sajnos ezt én is mindig elvárom. Úgy érzem, hogy alkalmatlan vagyok párkapcsolatra, mert akivel együtt vagyok annak mindig csak a hibáit látom. Ez normális? Mindig minden pici apróságon megsértödök, persze ennek nem adok hangot, de engem nagyon könnyen megtud bántani CSAK az az ember, akivel együtt vagyok. Valahol, a lelkem mélyén nagyon szeretnék egy normális kapcsolatot, de rettegek a csalódástól ezért félek és inkább mindig elfojtom magamban az érzéseimet (nagyon nehéz) Közben meg nem félek attól, hogy egyedül kell majd élnem és csak a magam ura lehetek. De attól is félek, hogy egyszer majd eljön az az idő, hogy egyedül telnek az évek sose lesz senkim... Nem tudom elképzelni az igaz, boldog szerelmet :) 23/L

2015. jan. 10. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
deaaaaaaaaaaraaaaaaaaaaaaanyos :3
2015. jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valahogy eddig a tapasztalatom az hogy én sem vagyok párkapcsolatra teremtve, ugyanis 24 éves létemre a leghosszabb is csak 2 hónapos volt. Persze nem azt jelenti, hogy ez nem változhat.
2015. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember alkalmatlan rá (mivel a párkapcsolat természetellenes), viszont pont hasonló félelmek miatt (jaj, egyedül maradok) kompromisszumokat köt, és lemond a tökéletesség kergetéséről.
2015. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha mindig valami gondod lesz azzal, akihez kötődsz, annak lehet lelki oka is. Érdemes lenne pszichológust megkeresned, szerintem lehet ezen segíteni. :)
2015. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok rá alkalmas szerintem. Régen még az voltam, és tényleg mindent beleadtam a kapcsolataimba, de mindig rossz vége lett (nem részemről). Mostanában teljesen átalakult az értékrendem ezen a szinten, és nem is érzem a kapcsolat hiányát. Zavarna sok dolog, ami egy kapcsolattal együtt jár; találkozni a lány szüleivel, barátaival, ugye ehhez hozzátartozik a jópofizás, ami nekem nem megy. Meg hát bíznom is nagyon nehéz, ebben a mai világban meg ezer lehetőség van, hogy megscaljanak (Facebook és társainak köszönhetően). Túl sok dolog miatt valahogy én sem érzem úgy, hogy ez lenne a sorsom...Nem is vagyok az az átlagos mintaemberke sem, úgyhogy ez van...
2015. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan van, én úgy érzem alkalmas lennék rá ,de még nem volt senkim 24 évesen. Viszont én egy elég elfoglalt emberke vagyok, és se időm se energiám egy társra, ugyanakkor ha találkozom olyannal, akit kedvelek, mindig tudok időt szakítani a kedvéért, sajnos nem sok ilyen lány van rám ilyen hatással. A testi örömökre ott vannak a a felnőttfilmek, most is éppen készülődöm egy jó kis Brazzers válogatásra :D 24/F
2015. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!