Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől fél? Hónap óta kerülgetj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fél? Hónap óta kerülgetjük egymást.

Figyelt kérdés
Van egy férfi a munkahelyemen, akivel pár hónapig együtt dolgoztunk egy feladaton. Munka közben flörtölni kezdett velem. Eleinte nem foglalkoztam vele. Aztán komolyra fordultak a dolgok. A fiú, mikor nyilvánvalóvá vált, hogy érzelmek is keveredtek a "játékba", hirtelen visszakozott. Mindketten érezzük, hogy több van köztünk puszta vonzalomnál. Azóta ott tartunk, hogy látszólag meló ügyben felhív, olyan kérdésekkel, amiket már többször átbeszéltünk a munka kapcsán. Vagy ebédidőben "véletlenül" arra jár, ahol én vagyok, keres a szemével. Időnként levegőnek néz, máskor meg úgy bámul, hogy görcsbe rándul a gyomrom. A közös munkának vége, eltelt majdnem 2 hónap. Azt gondoltam, majd elmúlik a lángolás, de nem. Sem az ő részéről, sem az enyémről. Én nem fogok kezdeményezni, tisztában van azzal, hogy mit érzek. Ő mégsem lép. Vannak nehézségek, (munkahely, házinyúlra nem lövünk, én idősebb vagyok, mint ő, nekem van gyerekem). Nem tudom felfogni. Mi volt ez az egész? Ha akar engem, miért nem lép? Mitől fél? Ha csupán játék lett volna részéről, már rég továbblépett volna. Egyébként nem tartom félénknek, szerintem rutinos csajozó, bár lehet nem jól ismerem...
2015. okt. 6. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy van párja?
2015. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom van-e párja. Ha lenne, talán nem kezdett volna ki velem, nem? Azt is tudta, hogy idősebb vagyok mint ő, azt is, hogy van gyerekem, nem értem miért visszakozott. Miközben látom, hogy azt érzi amit én és nem tud lapozni. Nincs túl sok tapasztalatom pasizás terén, fogalmam sincs, hogy mit gondoljak, mi ez az egész.

Köszi a választ, megy a zöld kéz.

2015. okt. 6. 19:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam, hogy lehet, részéről csak alkalmi kapcsolat lett volna, csak nem úgy alakultak a dolgok, s most nem tudja, hogyan tovább. Mindegy, majd eldől idővel. Köszi!
2015. okt. 6. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!