Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátnőm folyton a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm folyton a szomszéd srácot dicsérgeti előttem. Az önbizalmam a Marianna-árokban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szomszéd házban lakó srác egész nyáron minisortban és/vagy meztelen felsőtesttel mászkál a házuk udvarán. A barátnőm naphosszat az ablakban lóg, bámulja, dicsérgeti a szomszéd fiú felsőtestét, lábait, mindenét. Én nem vagyok egy Adonisz, a szomszéd srác mellett cselédfiú sem lehetnék, viszont kedves, megbízható, előzékeny vagyok, ezek nem értékek?

2015. aug. 10. 10:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
És együtt vagy egy ilyen csajjal? Ez mutatja hogy belsőleg sem vagy rendben, buta vagy, nem veszed észre hogy csak kihasználnak.
2015. aug. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Te meg dícsérd meg a szomszéd csaj mellét és mondd azt a barátnődnek, hogy sokkal nagyobb a szomszédé mint az övé. :)
2015. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kidobnám a csajt!
2015. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Dobnám...
2015. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Légy tökös. Mond meg neki, hogy ha ennyire őt isteníti, akkor maradjon csak vele, s így nincs értelme neked vele lenned.
2015. aug. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Lord Hidan ***** válasza:
100%
2est támogatom mond neki a szemébe aztán ha marad ugyan ez akkor dobd
2015. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A szomszéd csaj mellét nem tudom dicsérni, mert egy 75 éves öreg nénié a ház. A néni unokája a minisortos Adonisz, aki egyébként már sportot űz abból, hogy a mi kerítésünk mellett kenegeti magát naptejjel, és ott végzi a speciális tornagyakorlatait, magasra nyújtogatja a lábait, a barátnőm meg teljesen be van zsongva, hogy hűűűű, de szexi férfilábak, egész nap ezt mondogatja.
2015. aug. 10. 12:53
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Készülj fel rá, hogy a drága barátnőd hamarosan nem csak nézegetni fogja a srácot, hanem át is megy hozzá. Aztán már csak idő kérdése - az eddig meséltekből ez az idő nem lesz sok - hogy szétnyissa a lábait a kis félistennek. Ez van sajnos, mára a "kapcsolatok" nem többet puszta hatalmi jelképnél, presztizsnél, pláne a nőknél. Amíg nincs jobb, addig veled van, mert jól esik az egójának a kedvességed, de ha lehetősége nyílik egy külső szempontok alapján jobb férfira, hidd el, lehetnek neked akármilyen belső értékeid. A nők az emberek között sem különböznek viselkedésileg az állatoktól, az erősebb hímre indulnak. Az erőt pedig a külső, a pénz, a fellépés jelenti, pont lesza.rják a belsőt.
2015. aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
többek*
2015. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Othagynám a pi-csába! Vagyis először megmondanám neki, hogy legyen szíves fejezze be, mert rosszúl esik, de abban a pillanatban, amikor ismét felhozná a témát, felállnék, hogy nem akarom zavarni a vágyakozásában, és távoznék, de akármit is mondana, nem tudna marasztalni.
2015. aug. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!