Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az interneten nem lehet megismerkedni egy normális férfival sem?

Figyelt kérdés
2015. okt. 10. 12:05
1 2
 11/19 RRR ***** válasza:
100%

akad

keresgélj és ne tűnj el,ha megvan

2015. okt. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Interneten úgy lehet leginkább normális férfival megismerkedni, ha nem ismerkedési szándékkal kezdetek beszélni, hanem pl van egy közös téma és arról. Nekem így már sikerült megismernem normális férfit. Azok, akik kifejezetten ismerkedési szándékkal írnak, általában mindenkire ráírnak, aki nőnemű "mindegy, csak lyuk legyen" alapon. Ezért azt tanácsolom, hogy olyan oldalon (és ne társkeresőn) próbálkozz, ami olyasmivel foglalkozik, ami téged érdekel, írj a témába, ismerkedj másokkal, de csak barátilag, aztán később már magától alakul a dolog, ha szimpatikusak vagytok egymásnak.
2015. okt. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%

Ez a kérdés pont ugyanolyan provokatív stílusú és kamu, mint ez:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Látom valaki nagyon unatkozik otthon.

Egyébként társkeresőn több, mint 2 évig fenn voltam, itt is ismerkedtem nőkkel, normális férfi vagyok, de mind elhajtott.


De csak, hogy válaszoljak a kérdésedre egy ugyanolyan kaliberű válasszal.

Azért mert nincs igény normális férfiakra, csak a jóképű, pénzes, bunkó gyökerekre van igénye a nőknek.

2015. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

hát, nem keresek itt kapcsolatot direkt, de sok értelmes férfival beszélgettem (és volt akivel találkoztam is) pl itt gyiken.

szóval de, lehet. a hiba az ön készülékében van :D nem lehet, hogy csak várod a sültgalambot? :)

2015. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező : vannak a neten normális férfiak .

A kérdés inkább az hogy milyen magas a mércéd ami után kezd valaki normálisnak tünni .

Neked mit takar az hogy normális ?

Izmos ? Vékony ? Dolgozon ? Vagy legyen munka nelkuli ?

Helyes ? Átlagos? Csunya?

Legyen papucs? Vagy inkabb iranyitson ?

Nem mindegy hogy neked mi kell ki felelne meg ..

És az elvárásaidnak amit egy férfitől el vársz annak vissza fele te megfelelsz ? Te viszel valamit egy kapcsolatba ?


23F

2015. okt. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Akivel többet beszélgettem, mindig azt mondták, hogy normális vagyok. Viszont messze mindenkitől..

De mi számít normálisnak? Szerintem mindenkinek más egy picit.

2015. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
45%
Normális férfival nem lehet ismerkedni mi? Elmehetnek már a nők a p.csába, az egyik rám ír, hogy bejövök neki, ha csak nem egy troll volt, visszaírok, aztán se kép se hang. A másik dolog, hogy sok 20-on éves nő felteszi ide a vinnyogós kérdéseit, hogy ők miért nem kellenek senkinek, meg észre sem veszik őket. Ezekre is ráír az ember, hogy ismerkedne velük, válasz meg semmi. Úgy hogy ezek után a nők befoghatják nyugodtan.
2015. okt. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nyilván nem itt akarnak ismerkedni.

Ide csak rinyálni járnak..

Ám én a páromat a neten ismertem meg. ;)

Teljesen normális.

2015. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz.
2015. okt. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!