Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire "szánalmas" ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "szánalmas" ha egy 44 éves férfi nem képes megmondani a nőjének hogy vége és inkább lerázza?

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 13:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez bárkitől szánalmas, akárhány éves, és akármilyen nemű.
2015. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nekem a barátom pont ezt teszi. 25N vagyok.. 165cm magas 60kg kék szem hosszú barna hajjal. kedves és odaadó voltam vele.
2015. aug. 17. 13:11
 3/19 anonim ***** válasza:

Nézd, ezt a lapítós játékot általában nők szokták játszani, szóval tényleg elég szánalmas.


Érteni kell a szóból (és a hiányából is), ennyi az egész.

2015. aug. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
ezért nem értem én se mert ezt tényleg a nők csinálják bár nem mind természetesen. nem értem miért nem lehet ezt gerincesen elmondani, hogy ez a helyzet...
2015. aug. 17. 13:45
 5/19 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok


Nem akart megsérteni.

Balf*ság, de tényleg ez van.

2015. aug. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hát nem sértődtem volna meg :D max tudomásul vettem volna és veszem is menjen ha akar. Találok én jobbat :D csak a módszer eléggé szánalmas... :D Az ember azt várná, hogy az ilyen dolgot megbeszélik nem így zárják le. :D De ebből is annyi derült ki, hogy csak játszott :).
2015. aug. 17. 14:06
 7/19 anonim ***** válasza:

5: És azt hiszi, a lapítós eltűnéssel kevésbé bántja meg? Az a gyanúm, az ilyennek nincsen lelke, ha így hiszi!


Inkább:

Ő AZ, aki nem akar egy szakítós szituban részt venni, mert NEKI kellemetlen, azt meg leszarja, a másik mit érez.

Azt hiszi, amit ő nem lát, az nincs is.

2015. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#7 erre jól rá tapintottál pontosan így gondolkodik.
2015. aug. 17. 14:56
 9/19 anonim ***** válasza:
8: Tényleg? Más dolgokról is azt hiszi, amit nem lát, az nincs is?
2015. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
igen, pl. amikor kórházban voltam mert autó balesetem volt.. nem jött be hozzám... nem kérdezte meg hogy vagyok.. mondván ő nem látta mi történt.. meg neki is volt már... csak amikor neki volt akkor még a volt nejével volt nem velem.
2015. aug. 17. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!