Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen dolog szülőkkel lakni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog szülőkkel lakni egy 30 éves pasinak ismerkedés szempontjából?

Figyelt kérdés
Valóban gáz lenne? Ha igen miért? Igaz hogy önnálló lakást fent tudnék tartani fizetésemből,de nem érne meg. Sokkal gazdaságosabb valakikkel együtt lakni úgy hogy az saját tulajdon nem albi. Barátaim már mind családdal rendelkezik. Idegenekkel meg összejönni nem fogok. Szóval ez így nem érthető? Így nem jönnétek össze egy ilyen pasival?
2015. okt. 11. 10:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

A párom is a szüleinél lakik, mikor megismerkedtünk ő 29 volt, és a mai napig is tart a kapcsolatunk, ennek már 2 és fél éve. Még most is ott lakik, de már gondolkodunk az összeköltözésen. Csak előbb nekem munkát kell találni.


Elviselhető, egy darabig. Hosszútávon azonban elviselhetetlen.

2015. okt. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem vagy anyuci kicsi fia,akkor talán megérteném az indokaidat.Meg persze ha látnám rajtad,hogy legalább törekszel az önállóságra.
2015. okt. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Te most ezerrel gyűjtöd a pénzt,hogy egy napon majd változtass ezen,vagy elvered az összeset és csak élvezed a kényelmes helyzetet?Ez a nem mindegy.
2015. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3 keményen gyűjtöm ez egyértelmű
2015. okt. 11. 10:28
 5/18 anonim ***** válasza:
55%

Most miért lett leszavazva az első válaszom???


Ennyire nehéz elhinni, hogy a párom 31 évesen még a szülői házban lakik?

Egyébként hosszú távon tényleg nem egészséges, hogy ha már nyugodtan együtt szeretnél lenni a pároddal és a szülők meg ott vannak!!!

2015. okt. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

Ha albérletben laksz nem tudsz még félre is tenni,akkor csak elfolyik a pénz és nem jutsz egyről a kettőre.

Ha gyűjti a pénzt akkor jó úton jár és ezt a lány is meg fogja érteni.

Csak az ítélkezhet felette aki önerőből jobban tudja csinálni.

2015. okt. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

Azt tartanám csak furcsának, hogy egy ilyen idős embernek még csak igénye sincs egy kis önálló életre, élettérre.

Én nagyon szeretem a szüleimet, de alig vártam, hogy önálló életem legyen, még ha úgy egy kicsit több is lett a kiadásom.


Ez a gazdaságosság meg olyan, hogy az is gazdaságosabb lenne, ha most a férjemmel együtt összebútoroznánk a szüleimmel, mint hogy külön élünk, mégsem tesszük.


Nem vagyunk egyformák, senkit nem akarok megbántani, vagy megsérteni, de engem zavart volna annak idején, hogy a férfi, akivel ismerkedek bőven megtehetné, mégsem él önálló életet és még csak nem is törekszik rá.

Típus kérdése.

2015. okt. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen rendben van, ha:

Beszállsz otthon a rezsibe

Nem várod, hogy kiszolgáljanak

Képes vagy ellátni magad, ha kell (mosni, főzni, stb.)


Exem a szülői házból költözött hozzám, és mintha a gyerekem lett volna... Évekbe telt, mire felnőtt az önálló élethez.

2015. okt. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Teljesen normális a mai világ továbbra magas ingatlan árai miatt,amelyek egyáltalán nem segítik a fiatalok életét. Ugyanakkor lassan, de biztosan kell gyűjteni kis lakásra.

Biztos, hogy nem ez számítana ismerkedéskor, viszont azért legyenek önálló döntéseid, ne a szüleid és/vagy a haverok befolyásolják azokat.

2015. okt. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Na én két hasonló sorsú férfival próbálkoztam és egyikből sem sült ki semmi jó sajnos. Bár többnyire nem kifejezetten azért lett vége, mert otthon laknak, de azért éreztem a törődést néha...

Nem volt durva, csak utólag nagyítottam fel. Én albérletben élek a szüleimtől 160 km-re egy ideje, önálló lettem mind anyagilag, mind bármilyen más szempontból. Nincs igényem mindennapi főtt kajára, így általában nem főzök, ha hazaérek. Tőlük hallottam érces megjegyzést erre vonatkozóan, hiszen otthon ők a mindennapi meleg vacsorához voltak szokva, vagy ha nem is, nagyjából mindig minden eléjük volt téve.

Jól esik ha egy férfinak van annyi önállósága, hogy eltudja indítani a mosógépet, ki tud teregetni, vagy akár csak tudja hogy álljon neki egy milánóinak. Náluk egy csepp önállóságot sem láttam és ez számomra nem vonzó.


Nos, ha te nem ilyen vagy, akkor innentől kezdve engem baromira nem érdekelne, hogy hol laksz!

Ami egy kicsit zavaró lehet még hasonló szituban, hogy én már igényelném azt, hogy ha átmegyek a páromhoz, akkor ne kelljen egyben megejteni a nagy családi bemutatkozást is.

2015. okt. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!