Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni külső sikertelenségr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni külső sikertelenségre hivatkozó pasik nem gondolkoznak el azon, hogy nem a külsővel van a baj, hanem inkább valami mással?

Figyelt kérdés

Én egy átlagos nem csúnya nőnek mondom magam és bizony többször elkezdtem itt ismerkedni olyan pasival, aki sír itt a külseje miatt. És mikor küldött képet, bizony egyáltalán nem volt csúnya, sima átlagos pasi volt, akivel összejönnék.

Viszont a beszélgetés elég hamar kiderült, hogy más bajok vannak itt.

Vagy kommunikálni, beszélgetni nem tud vagy szexre tereli a témát leginkább, de a legtöbb az az, amikor fél napig nem írok levelet és az idő alatt vagy 10 levelet kapok, hogy mi van? merre vagyok? nem akarok ismerkedni? Hova tűntem?.... Hát ilyen kényszeres ember után nem vágyok, szóval eddig egy esetben se volt a külső a baj.


2015. okt. 11. 14:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Ámen
2015. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 opened paradise ***** válasza:
87%
Nem,az bonyolult lenne nekik.
2015. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
17%
Gondolom neked sem adták meg a kolbászt mostanában, és itt jöna revans az egész férfi közösség számára:)
2015. okt. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%

# 3 Időpont ma 14:58 - Figyelmes, értő olvasás luxus?


Kérdező, az ilyeneket nem fogja meghatni, amit írsz, ők már beleragadtak a saját elképzelésükbe. Nekem is volt dolgom ilyenekkel, de ebből nekik kell akarni kimászni.

2015. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
14%
A nők is ugyanezt csinálják. Csak általában ott van mindig 20 nyáladzó kan, aki folyamatosan vigasztalja őket.
2015. okt. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%

Aha, akkor nézzünk egy cikket a a kapcarongyok alapfeltételeiről, hogy egyáltalán szóba álljanak valakivel:

[link]


Csak néhány idézet:


"Ha a buszon meglátsz egy helyes pasit, ne félj megszólítani"

"A távolsági buszon ismerkedtem meg egy sármos pasival, aki bár azóta a férjem, akkor kis híján nem adtam meg neki a számomat, mert annyira nagyon rámenős volt, hogy kissé megijedtem. Aztán bebizonyosodott, hogy a legjobb pasi a világon..."

"Olyan 15-16 éves lehettem, amikor buszon utaztam és egy srác állt velem szemben, és eléggé nézett, de nem csinált semmit.

Csak akkor bátorodott fel, mikor leszálltam, leszállt ő is, angolul elkérte a számomat, és el akart hívni randizni, de nem jött be, úgyhogy a számom nélkül kellett távoznia."

"Pont egy pár napja a villamoson leesett a táskám, és egy cuki pasi felvette. Mikor visszaadta, beszélgettünk egy kicsit, és figyeltem, nem volt gyűrű az ujján. Elkérte a számomat, de annyit mondtam, hogy bocsi, és leszálltam. Mostanra nagyon bánom."


Tehát nem értem, mire jó ez a mocsok hazudozás Én minden esetre már nem bánkódom emiatt, mert bőven van pénzem, kefélgethetem a 15-20 évvel fiatalabb rongyokat amikor kedvem tartja.

2015. okt. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
Az lehetetlen! Itt belsőleg mindenki tökéletes! :)
2015. okt. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
8%

Igen,figyelek várom akkor hogy mi is a valódi probléma konkrétan...

Mert idáig egy nő sem állt még szóba sem velem,csak elutasítottak 1 mp alatt,és elküldtek a búsba.

Akkor nem a külsővel van probléma?

Érdekes,itt akiket megkérdeztem 1-2 nőt,ők is azt állították,nincs semmi baj velem,átlagos kinézet bőven megvan,és hát nem is értik mi lehet a gond,miért.Hát mondom én sem értem,de még csak beszélgetni sem akarnak,nemhogy bármi mást...:/

De a való életben meg,és a társkeresőkről már nem is beszélve,még csak esélyt sem kapok egy beszélgetésre sem...

Pedig tök kedvesen az utóbbi időben is,teljesen átlagos,sőt mások mondták már csúnyának is a nőt,odamentem hozzá hogy lenne-e kedve beszélgetni stb.,jött a szokásos kamu lekoptató szöveg ugyanúgy,ahogy az összes többi nő csinálja...

És ez van kizárólag... Pedig valóban én sem érzem magam annyira csúnyának,sőt tudom hogy nem vagyok az,de attól még a helyzet fennáll ugyanúgy sajnos. :/

24/F

2015. okt. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Könnyebb a külsőt okolni (találni valami triviális hibát, és azt felnagyítani/kifogásnak használni), mint a dolgok mélyére ásni és szembesülni azzal, hogy az illető valójában egy kétségbeesett, szexuálisan kiéhezett, felelősséget nem vállaló, érzelmileg éretlen, önbizalomhiányos, kommunikációra és érzelmi megnyílásra képtelen, sokszor depressziós személyiség, aki emiatt már ránézésre taszítja a másik nembe tartozók többségét. És ezeken a dolgokon több ideig tart változtatni, mint pl. egy előnytelen frizurán vagy öltözködésen.
2015. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
köszi 9. :) Én is pont erre gondoltam :)
2015. okt. 11. 15:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!