Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak Magyarországon jellemző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Magyarországon jellemző ez a hihetetlen nődominancia a párkapcsolatokat tekintve?

Figyelt kérdés
Csak a nők diktálják a feltételeket, a férfi le van szarva mit akar, aki a nőknek nem felel meg, azt emberszámba sem veszik, lenézik, aki pedig az ideálja a legtöbbnek, azt körül rajongják és bárkit megkaphat. Szinte nagyítóval keresik a hibát a férfiak minden rezzenésében. Ez alól persze csak a külsőre tökéletes egyedek a kivételek, akik tök mindegy hogyan viselkednek.
2015. okt. 11. 18:23
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
45%
18 na kösz nem kell olyan nő akit szétaláztak ezek a vezérhímek! aztán rájön 30 évesen hogy elbarmoltam az egészet aztán megállapodik 1 átlagos sráccal hogy ne legyen egyedül!.......
2015. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
48%
Hahaha, erről van szó! 30 évesen a csaj már hiába dörgöli a valagát a dögös modellfiúkhoz a diszkóban, ők a frisseb pipiket kezelgetik, a 16-25 éves korosztályt. Ilyenkor jön a duma, hogy "Jajj, már megkomolyodtam, soha nem kezdenék egy ilyen macsóval aki minden nap megfarkal valaki mást", és megpróbál beidomítani egy átlagos pofijú, de időközben meggazdagodott 30-ast. Csak ált. ehhez nincs gyomra a kiszemelteknek, így marad a macska a hátralévő évekre, vagy egy lecsúszott alkesz, vagy egy ötvenes vállalkozó aki néhanapján megfarkalja a rongyot.
2015. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
51%
Íme a kedves, rendes férfiak válaszai, akiket önmagukért kellene szeretnünk. Magáért beszél. :-)
2015. okt. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
43%
miért is? mert le írjuk az igazságot? -.-
2015. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
63%

Nem vagyok túl 30-on. Még húsz se vagyok, és engem aztán nem kezelgetett senki a párom előtt. Aki tetszett nekem, az nem vett észre, és figyeltem, hogy miket csinál és a hozzá hasonlók is.

De ti nem is átlagosok vagytok, hanem idióták ezek alapján. Senkinek nem kellettek így. Hímsoviniszta hü..e f@.zok. :)

2015. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
56%

Kedves vagy 18-as, amit írsz, de mi "átlagosak" nem sokra megyünk, ha nem jövünk be a normális csajoknak sem.

Én nem így látom azért, ahogy a kérdező vagy a többi hsz.

Persze ugyan úgy mint a férfiaknál, a nőknek is a jóképű, sportos, pénzes palik jönnek be, de nem mindegyiknek. Én látok ilyent is olyant is. Átlagos vagy inkább átlag alatti külsővel rendelkező pasinak is lehet csaja, nem is ritka ez.

Szerintem az azonos kvalitású emberek találnak egymásra, meg lehet figyelni, vagy egy szép vékony alkatú nő, vagy vékony és arcra helyessel vagy erős alkatúval aki helyesnek, vonzónak talál tetszik neki.

De van akik nem alapból kimagaslóan szépek, de mégis szépek, ő is olyan párt választ aki hasonló, összeillenek.

De a duci emberek is eléggé hasonlóan jönnek össze, szóval nem gyakori az alkati különbség, ha pedig van, akkor valami más tulajdonsága nagyon befolyásolja.

2015. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
30%
#23-as: Látod, ezeknek semmi nem jó. Itt eleve a hozzáállással van baj. Nem a párkeresés a céljuk ezeknek a rongyoknak, hanem a kúrás.
2015. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 Költőnő? ***** válasza:
60%

rinya kórus:

"utáljuk a tejet, mert feketeeeee!!!!!

dehiszen a tej fehér!

akkor azéééér'"

xdddd

sírok rajtatok komolyan xd

2015. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
84%
Zoliman: Értem miről írsz, de csalódtam az itt olvasottak után. Azt hittem, hogy a hozzászólók rendes férfiak, de látom itt is csak lépre csaltak, aztán csodálkoznak azon, hogy velük minden nő bunkó. Rongynak neveztek, pedig nem is ismernek. Itt mindkét nemmel komoly problémák vannak. Csak most egy jóindulatú lányt céloztak be.
2015. okt. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
53%
Itt az a lényeg, hogy találjanak valamit, amit a nőkön lehet utálni.
2015. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!