Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak Magyarországon jellemző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Magyarországon jellemző ez a hihetetlen nődominancia a párkapcsolatokat tekintve?

Figyelt kérdés
Csak a nők diktálják a feltételeket, a férfi le van szarva mit akar, aki a nőknek nem felel meg, azt emberszámba sem veszik, lenézik, aki pedig az ideálja a legtöbbnek, azt körül rajongják és bárkit megkaphat. Szinte nagyítóval keresik a hibát a férfiak minden rezzenésében. Ez alól persze csak a külsőre tökéletes egyedek a kivételek, akik tök mindegy hogyan viselkednek.
2015. okt. 11. 18:23
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
64%
Én nem sírok, mert látom, hogy mi lett azokból a kapcákból akik tetszettek még a sulis időszakomban (kb a csajok 40 százaléka), 15 év elteltével szinte mind úgy néz ki, mint egy bálna, lógó csöcsökkel, elváltan, gyerekkel, 20 milliós hitellel, vagy hitel nélkül, de anyuéknál a kétszobás panelben két purdéval, de olyanok is vannak akiktől már nagyon szabadulna az übercuki, szuperdögös férj, aki mindenkit megkefél csak a feleségét nem. Én pedig megúsztam ezt a mizériát, élek, mint hal a vízben, felépítettem az életemet, lakás, kocsi, vállakozások, és szúrogathatom a 10/10-es sunákat.
2015. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
31%
kezdi ide fujjni a szél a szemetet! fujj gonosz férfiak! utáltok minket :( de ok nélkül senkit se utálnak ha nem vettétek volna észre......
2015. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
80%
Csináltok ti okot magatoknak. Aki pedig a 10/10-eseket szurogatja, annak aztán nincs min rinyálnia.
2015. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
84%

A kereslet határozza meg a kínálatot. :)

Sok a rongy? Hát de nektek ez kell, nem?

2015. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
55%

#28 és #30-nak

Nem utálom a nőket. Ha utálnám őket, nem kezdeményeznék náluk.

Azzal sincs bajom, ha a bunkó tahót választják, engem meg szó nélkül lekoptatnak.


Azzal van bajom, hogy miután a bunkó kihasználta és dobta a nőt, meg a sírás, hogy minden férfi bunkó, fb posztolás ezerrel, meg jönnek a kérdések, hogy hol lehet találni normális férfit.


Azt pedig egyenesen gyűlölöm, amikor a kedves hölgy közli, hogy nem kell senkinek, közben van neki minimum 8 udvarlója.

2015. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!