Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valahol nem hazugság csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahol nem hazugság csak azért eljárni bizonyos helyekre, ahova egyébként nem járunk, hogy hátha megismerkedünk valakivel?

Figyelt kérdés
Pl. kiállításokra, tömegrendezvényekre, akárhova, ahova egyébként nem mennénk. Vagy utána hogy magyarázod el annak, akivel esetleg találkoztál, hogy miért voltál ott, ha amúgy annyira nem érdekel az a bizonyos hely, tevékenység? Nem gáz ez valahol?
2015. okt. 13. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
miért lenne az? senki se fog becsengetni hogy szia kata vagyok mától én leszek a barátnőd :D
2015. okt. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem gáz
2015. okt. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem értem :D
2015. okt. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én asszem értem, mire akar kilyukadni a kérdező. Tehát ha valaki könyvmoly, 0-24-ben a könyveket és a könyvtárakat bújja, emellett egyáltalán nem bulizós és még sohasem volt buliban, de mégis ráveszi magát, hogy nem könyvtárban fog csajozni/pasizni, hanem elmegy életében először partizni ismerkedési célzattal, az valamilyen szinten "megtévesztő", hiszen egy olyan, számára szokatlan közegbe, olyan körülményekbe csöppen, ahol ő teljesen "idegen", teljesen ismeretlen, így ugyebár kiszakítja magát az addigi komfortzónájából (könyvtárak, antikváriumok, otthoni könyvstószok stb.), ahol ő otthonosan érzi magát.


Tulajdonképpen nem átverés, hanem az illető nyitott lett az új lehetőségek, új szituációk irányába, amit ki szeretne használni. Tehát ha egy könyvbújó lány/srác elmegy bulizni, attól még nem fogja átverni azt, akivel ott esetleg összejön, hiszen mindenkinek szíve-joga életében először banzájozni. :) Szépen is lennénk, ha egy lány azt mondaná a srácnak, hogy életében először bulizik, mert amúgy az év 365 napján könyvországban lakik, az meg hazugsággal vádaskodva lepattintaná. :D

2015. okt. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha én a színházban egy kedves pasi mellett ülnék akivel megismerkedem a szünetben és utána megiszunk egy kávét és elkéri a számomat, de közben kiderül, hogy utálja a színházat és nem azért van ott mert érdekli a darab én nagyon csalódott lennék, mert arra számítok hogy ott rokon lelkekkel találkozom....
2015. okt. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóan éreznék, mint az 5-ös, ha mondjuk valami kiállításon, színházban stb megismerkednék valakivel, elsőre arra gondolnék, ilyen helyen valamennyire azért intellektuálisabb emberekkel lehet ismerkedni, aztán kiderülne, hogy amúgy csak a neten olvasta, hogy járjon ilyen helyekre is ismerkedni, de egyébként abszolút nem érdeklik se a kiállítások se semmi, csak otthon ücsörög általában egész nap és netezik meg tévézik. (Csak ott ugye nem lehet ismerkedni.) Nem hiszem, hogy lenne utána vele valami.
2015. okt. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azért jártam el,mert nem volt kivel elmennem,és mindenképp látni akartam valamit.(pl kiállítást!) Aztán 1-2 alkalommal elmentem azért is,hátha sikerül ismerkednem.Hát nem sikerült.Nőként ki vagy nézve, ha egyedül megjelensz valahol.
2015. okt. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezért érdemes inkább olyan helyen ismerkedni, ami eleve érdekel. Én a párommal egy közösségben ismerkedtem meg, olyanban, ami mindkettőn személyiségéhez, érdeklődési köréhez hozzá tartozik, alapvetően meghatározza, és a mai napig egy nagyon fontos kapcsolódási pont közöttünk ez a közös érdeklődés.

De ha időközben kiderült volna, hogy ő csak ismerkedni járt oda (nem így volt), akkor borzasztóan csalódott lennék.

2015. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!