Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés

Megtaláltam a barátom,sajnos végleg elveszítettem!

Hiányzik!

Mit tegyek,elfelejteni nem lehet!

Az idő se gyógyítja be a sebeket :(


Senki nem ugyanolyan mint ő,álmaimban még mindig őt keresem!



2015. okt. 15. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Akkor gondolj bele azoknak a fiúknak a helyzetébe,akiknek esélye sincs a nőknél.
2015. okt. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép, de sajnos az irodalom igen távol áll tőlem, a verselemzés nem a szakterületem.
2015. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neked totál elmentek hazulról...
2015. okt. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Megtaláltam a barátom,sajnos végleg elveszítettem! "

Tök jó, hogy már az első mondatod egy ellentmondás. Most akkor megtaláltad, vagy elveszítetted? Mellesleg olvastad a cuki kis piros feliratot a zöld téglalap felett? Felteszem nem, mert akkor a Tini párkapcsolatok kategóriába írtál volna, mert ez már ne is haragudj, egy tinihiszti és te olyan 14 lehetsz, más magyarázatot nem tudok találni erre az infantilis picsogásra, legfeljebb azt, hogy egy szellemileg erősen visszamaradt felnőtt vagy, aki tinipi€sa módjára világvégét csinál egy szakításból.

2015. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!