Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ázsiaiakkal ismerkedni, társkeresés céljából?

Figyelt kérdés

Vidéki lány vagyok, de 2. éve Budapesten tanulok, és ez idő alatt, (nem kizárólagosan, de) nagyon megtetszettek az ázsiai férfiak. Itt Magyarországon mennyi esély van kapcsolatra egy ázsiai férfi és egy magyar nő között? 20N


Köszönöm a válaszokat.


2015. okt. 15. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem meg az ázsiai nők tetszenek nagyon.
2015. okt. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Én eddig két kínai lánnyal ismerkedtem össze, mindkettő hihetetlen, felejthetetlen élmény volt; olyan szexuális kultúrájuk van, amit az európai nők sohasem lesznek képesek még csak megközelíteni sem, persze ezzel nem az európai nők ellen akkor kampányolni (jöhet akinek van mersze :-) ). Ja, mindkét kínai lányt kínai büfében ismertem meg.
2015. okt. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
65%
Valakivel a származása miatt randizni rohadt undorító és rasszista dolog. Hagyd békén az ázsiai férfiakat, nincs szükséged az ostoba fétisedre.
2015. okt. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Undorító divatmajomkodás azért zrámászni, mert másik földrészről származk. Aztán a lány családja meg teelsírja a kereskedelmi tévéket, hogy kilopták a lány veséjét.
2015. okt. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Én csak a kínaiakról és a vietnamiakról tudok nyilatkozni, mint ázsiaiakról, mert csak velük volt alkalmam beszélni, saját bevallásuk szerint pedig a következőek a legtöbb ázsiaira jellemzőek.

Ők eléggé zárt közösségben élnek, ha egy idegen országban vernek tanyát és üzleti ügyeken kívül nem nagyon tárgyalnak másról az adott ország lakosaival. A nagyobb városokban külön negyedeket alapítanak, amit saját tőkéből, rendre önkormányzati támogatás nélkül tartanak fenn, szóval ilyen szempontból rendes kisebbség, viszont eléggé zárkózottak és nem is nagyon jellemző rájuk a külföldön történő házasodás, még más ázsiaiakkal sem, ugyanis egy hagyományos kínai esküvőn ott van az egész család, még a negyedági rokonok is, azok pedig általában otthon maradnak. Nem tabu náluk a külföldiekkel folytatott párkapcsolat, de onnantól kezdve, hogy valaki hazavisz egy fehéret, a család nem igazán fogja elfogadni őket, viszont tiltani nem tiltják. Mivel nagyon család-centrikusak, így igyekeznek minél inkább az idősebb családtagok kedvére tenni, akik közül sokan eléggé konzervatívak és nem gazán nézik jó szemmel ha valaki idegennel jár, ez az attitűd a dél-koreaiakat leszámítva a legtöbb ázsiai rasszhoz tartozó nemzetre igaz, az utóbbira is csak azért nem, mert ők már lényegében egy nyugati ország. A Magyarországon tartózkodó ázsiaiak tetemes része a megélhetés miatt van itt, nem pedig a társkeresés miatt.

2015. okt. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem folyton ázsiainak néznek, az nem elég?
2015. okt. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5

Mint ázsiai, aki nagyon sok ázsiait (kínai, vietnám) ismer, hülyeség amit beszélsz. Az meg a pláne, hogy ilyet csak szívatásból vagy ökörködésből mondanak neked.

2015. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen integrálódtak már a magyar társadalomba, sok helyen sokkal jobban mint más kisebbségek. Ugyanúgy élnek mint akárki más! És a főztjük, hát az meg lenyűgözően finom, ennyi féle érdekes, jóleső ízt csak a távolkeleti konyha tud produkálni egyszerre.
2015. okt. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!