Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan nők, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan nők, akiknek nagyon alacsony az igényük társkeresés szempontjából?

Figyelt kérdés
Olyan lányokra gondolok, akiknek kifejezetten nem számít, hogy mennyit keresek, mennyire vagyok jó az ágyban, mennyire vagyok bulizós.
2015. okt. 17. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Nincsenek.
2015. okt. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Az még hagyján hogy a minimál bért hozod haza, de még az ágyban is vacak vagy? Emellett nézze el hogy hányszor jársz mulatni az éjszakába? (amúgy miből ha nincs pénzed és minek ha vacak vagy az ágyban és nem tudsz senkit se hazavinni?
2015. okt. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 Szerintem a kérdező pont hogy nem bulizós, márpedig a nőknek a bulizós férfiak kellenek.
2015. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nagyon nem minimálbért keresek, hanem többet, és egyáltalán nem járok bulizni. Ergo "csóró vagyok, és unalmas".
2015. okt. 17. 12:36
 5/10 anonim ***** válasza:
ha xar vagy az ágyban, akkor sokat ne várj. Próbálj olyan nőt keresni, akinek nincsenek fizikai igényei. Nem lesz egyszerű, de vannak ilyenek.
2015. okt. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek ilyenek. Vagy ha mégis vannak, akkor azok olyanok, hogy bottal sem piszkálná meg őket senki.
2015. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem én ilyen vagyok. Ha szeretek valakit, akkor nagyon nem érdekel, hogy mit dolgozik és mennyit keres. :-)

Bulizós se vagyok.

2015. okt. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nincs olyan nő, akit ne érdekelné hogy mennyire jó-e a pasija az ágyban. Egy bénát ugyanannyira nem tűrne meg egy nő, mint egy férfi sem béna csajt az ágyában.
2015. okt. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13:25 és az sem érdekel, hogy jó-e az ágyban, hogy eljárkál-e veled valahova, vagy pont, hogy nélküled járkál el valahova?
2015. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Max olyanok, akik valószínűleg neked sem kellenének. Minden normális emberi lénynek vannak igényei, ha valamiben nem vagy jó más tulajdonsággal kompenzálni kell. Csóró vagy-nézz ki jól, legyél jó az ágyban. Nem vagy jó az ágyban-Legyen eszed, pénzed. De olyan senkinek nem kell, aki mindenben béna. Akkor fejleszteni kell magad, nincs mese...A bulibáróság meg a korral, családdal eleve elmúlik, nem az a legnagyobb probléma, sőt nem probléma ha nem vagy bulizós. Annál nagyobb viszont, ha nincs jó természeted, önbizalmad és jövőképed.
2015. okt. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!