Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan bírkóznátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan bírkóznátok meg ezzel a problémával?

Figyelt kérdés

Még anno köziskolában (5-6 éve) volt egy lány osztálytársam, akivel nagyon jól elvoltunk, de egy haverommal volt együtt, így nem is próbáltam meg hozzá nem csak barátként közeledni. Aztán én Budapestre mentem tanulni, ő pedig X városba.

Később rájöttem,hogy hiányzik és menthetetlenül beleszerettem. Így ennek (is) köszönhetően nem volt még tartós párkapcsolatom, csak "egyéjszakás kalandok", mert mindenkiben őt kerestem. Majd mikor szakított a barátjával, egyből felcsillant előttem a remény, csakhát sok volt köztünk a távolság és mióta "elváltak útjaink" nem is igazán beszéltünk, mert próbáltam őt elfelejteni.

Nem olyan rég hazaköltöztem vidékre, mert ott kaptam munkát, és ő pedig pont ekkor költözött Budapestre...a sors fintora -.-


Már kizártnak tartom,hogy valaha is legyen köztünk valami,de még most sem tudom őt elfelejteni, így mindenki őt keresem. Kb. elértem arra a pontra, amikor már csak azokkal a lányokkal tudnék párkapcsolatot elképzelni, akik hasonlítanak rá.


Most itt vagyok vidéken, van munkám, van házam, van autóm,de egyáltalán nem vagyok boldog. Mivel éveken keresztül csak keveset voltam itthon, így a helyi ismerősökkel nem tartottam a kapcsolatot, szinte minden napom úgy telik,hogy elmegyek dolgozni, aztán próbálok itthon valamilyen ház körüli tennivalót találni, és netezek. Nem tudok sehova se elmenni, mert nincs kivel, stb. és ez lassacskán felőrli az idegeim.

Plusz munka mellett amúgy se lenne túl sok időm ide-oda eljárni és ismerkedni, plusz a zenés-táncos szórakozóhelyeket sosem kedveltem. Interneten szoktam nézegetni társkereső oldalakat, de nem regisztráltam és így nem is írogatok az ott megtalálható lányoknak, mert egyrészt lehet,hogy épp egy kamu hirdetést fognék ki, amilyen szerencsétlen vagyok :D másrészt pedig nem vagyok egy Bradd Pitt-féle szépfiú, és sosem volt sok önbizalmam.


Már szeretném, ha végre sikerülne találnom valakit, akivel tartós párkapcsolatot létesíthetnék,de mint leírtam nem olyan egyszerű ez a jelenlegi helyzetemben.


25F


2015. okt. 17. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy az idő segít és majd túllépsz rajta, de 5-6 év távlatából még mindig nem tudtad elengedni.

Vagy a másik, ami még eszembe jutott, hogy elképzelhető amiatt nem találsz másik lányt, mert az előzőért vagy még oda, de csak beképzeled magadnak. Úgy értve, hogy inkább próbálsz egy régi, de biztos pontba kapaszkodni (mivel őt ismered), minthogy elfogadd a végét és valaki új, ismeretlent találni. Biztos vagy benne, hogy szerelmes vagy abba a lányba és nem csak megszokás?

2015. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Biztos sajnos :D -.-

Ha nem is minden nap, de többször eszembe jut. Belsőre és külsőre is egyaránt tetszik, tudom hogy nincs tökéletes ember, de én őt mégis annak tartom.

2015. okt. 17. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál, hogy ezalatt az 5-6 év alatt teljesen megváltozott? Pont ebben a korosztályban szoktak eléggé kifordulni magukból az emberek, van aki jó irányba változik, van aki nem éppen. Egyszóval: jelenleg nem ismered őt, csak a régi énje él az emlékedben, ami talán mára már nem is létezik. Amíg viszont erről az emlékképről álmodozol, nem is fogsz tudni tovább lépni, szóval vagy felveszed újra vele a kapcsolatot és kideríted, lehetne-e köztetek valami, vagy pedig próbálod őt elfelejteni, és új emberek, lányok felé nyitni. Az nem gond, ha van egy ideálod, amiben igen hasonlít az általad ismert lány emléke, de ne az legyen, hogy csak olyan lánnyal jönnél össze, aki 99%-ban hasonlít rá. Plusz, ha találnál egy új lányt, aki megfogna, még ha nem is pont olyan mint az előző, könnyebben el tudnád az emlékét felejteni.
2015. okt. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-2-szer beszéltem vele, és nagyjából tudom,hogy azóta hogyan alakult az élete és ő is, és nem változott annyit,hogy rosszat tudnék mondani róla. Jó, erre persze lehet mondani,hogy nem tudhatom, amíg nem beszélek vele.

De már rég beszéltünk és van köztünk 200+ km távolság is, így elég furán venné ki magát, ha most hirtelen csak úgy ráírnék.

2015. okt. 17. 19:34
 5/8 anonim ***** válasza:

hát, pedig én ráírnék :)

valahogy véget kell vetni ennek a megszállottságnak, mert ez már az a szint. ha egy csalódás kell hozzá, akkor ez az ára..


szerencsés esetben meg összejöttök.

2015. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szóval beleszerettél (?) egy 5-6 évvel ezelőtti emlékedbe, és azóta nem veszel senkit komolyan, ő meg téged nem, mert mire is föl?


Szerintem hagynod kéne azt a problémát, nem birkózni vele.

2015. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az már 5-6 is kialakult, csak még mindig tart.


Szerintem ha valaki azt mondja,hogy megbirkózik egy problémával, akkor az azt jelenti,hogy leküzdi, és így pl. képes lesz egy bizonyos dolgon túllépni.

Tehát a "Szerintem hagynod kéne azt a problémát, nem birkózni vele." kijelentést nem tudom komolyan venni. Márcsak azért sem, mert mint leírtam, ez nem egy egyszerű eset.

2015. okt. 17. 22:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak az segít, ha felveszed vele a kapcsolatot és elmondod neki, mennyi ideje szereted. Amíg ezt nem teszed meg, mindig ott lesz a" mi lett volna ha, de meg sem próbáltam a távolság miatt" érzés és sosem fogod tudni elengedni. Ha elutasít, legalább tudod, hogy kénytelen vagy tovább lépni. Ha pozitív a válasz, legalább jobb lesz. Nem biztos, hogy jól érzi magát Budapesten, vagy hogy bejönnek a számításai. Lehet, hogy azóta is egyedül van. Mindenképp meg kéne beszélnetek. Írj rá, kérd el a számát, vagy skypeoljatok, legyen valami. Ha ennyi ideje epekedsz utána lépned kell, a távolság nem riaszthat el.
2015. okt. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!