Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretnék egy problémával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy problémával hozzátok fordulni mert nemtudok kihez fordulni ezzel! Valaki volt már ilyen cipőben?

Figyelt kérdés
Kezdeném a legelején a dolgot! gyerek szerelem volt még középiskolában kezdtünk járni ! ez tartott 3,5 évig most 6 hónapja már , hogy külön vagyunk ! megcsalás volt az ok ő csalt meg engem többször is ami fél év után derült ki úgy hogy mástól tudtam meg ! volt rá intő ok de tagadta mindig én szerettem így naivan hittem neki! szakítás óta van új kapcsolata azzal a sráccal él már együtt (akivel elsőnek csalt meg elvileg). ezt azért írtam le hogy valami sejtésetek legyen a dologról! azóta nekem lett volna alkalmam másik kapcsolatra de nem volt az igazi! ha valaki járt már így miért érzem azt hogy szeretnék még vele lenni és miért táplálok úgy mondva érzelmeket iránta ha egyedül és magányosnak érzem magam? lehet az lenne a gond hogy nincs új kapcsolatom? közöséggi oldalon is naponta nézem a profilját és nemtudom miért! nem jönnék vele újra össze hisz nagy a büszkeségem és szerintem esély se lenne már rá de valamiért bánt ez a dolog még . tehát elég furcsán fogalmaztam ezt belátom csak jönnek a gondolatok . de így konkrétan a kérdésem ezzel kapcsolatban az lenne amit fentebb is írtam hogy normális ez miért érzem még halványan a dolgokat miután már nem szeretem? új kapcsolat kellene és ezért ? köszönöm előre is azoknak akik végig olvassák és kibogozzák mit is szeretnék tudni!

2015. júl. 20. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyerekszerelem, hosszú ideig tartott, óriási csalódás, soha nem fogod elfelejteni.

De attól még túl kell lépni rajta. Nem érdemli meg a ribi hogy egyáltalán foglalkozz vele. Keress valami hobbit amíg készen nem állsz egy új kapcsolatra

2015. júl. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
probálom azt tenni de nem mindig alkalom rá hogy elfoglaljam magam és akkor van ez a gond csak. az új kapcsolatról meg annyit , hogy valahol készen állnék rá csak nincs meg a megfelelő lány akiben úgy megfogna valami is . köszönöm a választ !
2015. júl. 20. 09:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Valahol még mindig táplálsz iránta érzelmeket, ami nem csoda, hiszen sokáig voltatok együtt. És nyilván nagyon megbántott, ami egy tüske benned. De te is tudod, hogy ezzel a lánnyal nincs értelme foglalkozni. Nem baj, ha nem leszel most azonnal szerelmes másba. Ne hitegess senkit, ha nem érzed azt, hogy képes lennél vele egy kapcsolatra, de ne zárkózz el az ismerkedés elől! Előbb-utóbb ismét rád talál majd a szerelem.
2015. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat! tudom én is hogy reménytelen a dolog és nem is szeretnék foglalkozni vele! remélem én is hogy rám talál és nem zárkozom el próbálok új életet kezdeni! :)
2015. júl. 20. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!