Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ezt mondja a párom, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt mondja a párom, akkor engem sem vesz komolyan?

Figyelt kérdés
Múltkor beszélgettünk, és valahogy szóba jött egy közös hétvége amit eltöltünk valahol máshol. De közbe jött valami, és mondta ő sose tervez, mert ha egy jobb lehetőség, vagy más jön közbe, ő azt választja. Rákérdeztem, ő hol szeretné tölteni majd a szilvesztert. És annyit mondott, neki mind1. Nem tervez előre. Tudom korai volt felhozni, de kíváncsi voltam ő gondol-e ilyen dolgokra. Ja, és nemsokára megyünk egy születésnapba, de még ajándékra sem gondolt, mert hogy nem tervez. Most akkor én is álljak így hozzá, hogy semmit nem tervezek meg, pl. hogy mi lesz a vacsi meg ilyenek és nem lesz, mert nincs hozzávaló?
2015. okt. 19. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szimplán egy idióta. Elég egyszerű tagmondatokra nem tud értelmes választ adni. Ha az én pasim lenne, érdekelne, hogy mi volt az a jobb lehetőség, amit az együtt töltött hétvége helyett választott.
2015. okt. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj, én ilyennel éltem együtt évtizedekig, szörnyű volt. Ez nem egyéb, mint a felelősség áthárítása a másikra.
2015. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisfiú aki képtelen döntést hozni, és ezzel minden felelősséget és következményt hárít. Sajna volt ilyen exem, mai fejjel csak azt tudom javasolni, hogy ints búcsút, megváltozni úgy sem fog.
2015. okt. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom, hogy a továbbiakban vele maradj.

Aki nem tervez előre az nem azért nem teszi, mert nem akarja, hanem mert képtelen rá, ez olyan, mint amikor egy alkesz szabadkozik, hogy "há én simán le bírok állni csak há nem akarok". Az infantilizmus egyik jele az előre tervezésre képtelenség, az ilyenek általában nincsenek tudatában annak, hogy csak sodródnak az árral, ugyanis ha tisztában lennének vele, akkor felismernék, hogy ez rossz és megpróbálnának kilábalni belőle. Egy gyerek nem törődik azzal, hogy miből lesz kifizetve a villanyszámla, ő úgy áll hozzá, hogy "majd megoldódik valahogy", egy felnőtt már a csekk megérkezése előtt eltervezi, hogy a rendelkezésre, illetve a jövőben majd rendelkezésre álló pénzt hogy ossza be, hogy erre is jusson. Az infantilis emberek általában azzal védekeznek ilyenkor, hogy "eddig se volt baj belőle", felteszem a kérdésben szereplő illető is hasonlóakat mond, ez is csak egy kifogás, hogy ne kelljen megváltozni.

2015. okt. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!