Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem mondja ki a lényeget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem mondja ki a lényeget mert nem gondolja komolyan?

Figyelt kérdés

A volt barátom minden áron engem akar.Had ne mondjam h én is odáig vagyok érte és imádom a mainapig.Nagyon szoros kapcsolat alakult ki köztünk de nem ment az első próbálkozás.Meg maradt egy ilyen szeretői, bizalmas viszony.Ez nekem se jó de neki se.Örülünk h találkozunk és hűségesek vagyunk de több kell de nem merem főleg én újra kezdeni.

Ma meglátogatott és elmeséltem a nehéz napjaimat.(pár napja elég nagy a zűrzavar otthon)Ő is az övét és 3 x mondtam neki h szeretnék hozzábújni ma este.Nem mondta ki h ő is akarja csak csábítgatott.Elkezdett áradozni h mennyire szeret és hogy milyen tervei vannak a jövőben és miket szeretne velem megtenni a jövőben ha lessz még rá alkalma.(séta, vacsora, stb)És ezek után mikor megkérdeztem h mi legyen (mennyek e hozzá aludni vagy sem)azt mondta h nekem kell eldönteni h megyek e hozzá vagy sem.Vártam h mondja ki h szeretné de nem mondta.Akkor most ő csak ámítgat és nem is gondolja komolyan?Vagy a jövő nála akkor kezdődhet amikor ő ugy gondolja?Vagy mikor kellene neki elkezdenie bizalmat építeni?Ezt elég sűrűn eljátsza h mást tessz mint mond.Ezzel nem akarom bántani mert jó ember de szükségem lenne egy jó tanácsram mert ebbe bele lehet örülni hosszútávon.


2014. nov. 3. 01:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyen az egyikőtök határozott ;)
2014. nov. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én határozottan mondtam neki h tegyen értem ha tényleg ennyire akar mint mondja. :)
2014. nov. 3. 01:54
 3/8 anonim ***** válasza:
és ha átmész hozzá te? :)
2014. nov. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak úgy menjek el??Mert ezt kérdeztem tőle h menjek vagy ne menjek és erre felelte h döntsem el.Nem is biztatott de nem is taszított
2014. nov. 3. 01:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Éppen ezért. vagyis én a helyedben simán :D
2014. nov. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"nekem kell eldönteni h megyek e hozzá vagy sem" Erre miért nem tudtad azt mondani,hogy jó,akkor megyek?
2014. nov. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
itt igazából az volt a lényeg h ő mennyire gondolhatja komolyam.Valószínű semennyire mert nem mondja ki.Ha meg volt beszélve egy olyan h csak mi ketten .....az csak "b" terv volt .Ez volt a gond köztünk 17 hónap alatt egy napot nem töltöttünk együtt amit én kértem .Ő meg nem is kért olyat h vele legyek.Ezt azért kérdeztem h higyek e neki, elhigyem e megint az ámítást vagy sem.De jól tettem h nem hittem mert ............bebizonyította h igazam van :(
2014. nov. 8. 22:08
 8/8 anonim ***** válasza:
ez van :/ sajnálom de találsz jobbat is ;) sok sikert és fel a fejjel :P
2014. nov. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!