Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért mondja a barátom ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért mondja a barátom ha nem gondolja komolyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Kérlek ne nézzetek le és ne írjatok gyunyós hozzászólásokat köszönöm.Szóval 7 hónapja vagyunk együtt. Nagyon kicsik a melleim és vékony is vagyok hozzá alakom sincsen. Szóval ő azt mondja nekem ,hogy én vagyok a leggyönyörűbb és hogy ő csak engem szeret.(egyszer megcsókolt egy lányt kapott egy utolsó esélyt mert elvileg csak egy játék miatt tette (felelsz vagy mersz)).. De nem tudom nagyon rosszul esik amikor megnéz egy formásabb teltebb lány akinek nagyon jó alakja van és ilyenkor egy világ törik össze bennem. és úgy gondolom hogy neki nem én kellek csak beéri velem pedig elvileg ez nem igaz.de akkor sem értem ,hogy mért nézi a nálam sokkal szebb lányokat ha neki ,,én vagyok a legszebb,,(elvileg.Mindig azt mondja hogy soha nem néz rá más lányra de például ott a strand és tudjátok minden lány fürdőruhába van , ha férfiból van akkor ugy is meg fogja nézni a nagy mellű lányokat meg akiknek jobb a feneke. istenem és már ki idegelem ezekkel a gondolataimmal ,de ne akkor is belül mindig meghalok amikor belegondolok vagy azt hiszi nem veszem észre amikor valakit szó szerinte megbámul.

2015. ápr. 15. 18:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem nagyon önbizalom hiányos vagyok.. ha magamat kéne pontozni 10/0-1 adnék.!
2015. ápr. 15. 18:59
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Te meg vele vagy csak hogy legyen valakid... akkor meg megérdemled... :(
2015. ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ponzt azért mondja, hogy ne idegeskedj miatta. és tévedés, hogy csak a nagymellűeket nézi meg egy pasi. mindenkit megnézünk :D
2015. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem azért vagyok vele..én nagyon szeretem őt ő az életem.
2015. ápr. 15. 19:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiderül a szövegből az önbizalomhiányod erősen. Érdemes lenne felkeresned egy szakembert, mert ez a rossz énkép kihat az egész életedre, ahogy látod: a párkapcsolatodat is tönkreteszi. Később akár tanulásban, munkahelyen, családi és baráti kapcsolatokban is kárt tehet... Szóval teljes jóindulattal ajánlom, hogy keress fel egy pszichológust, ha iskolába jársz még, akkor az iskoládban is lehet, az teljesen ingyen van. Néhány beszélgetés nem árt. A legfontosabb dolgok egyike az életben, hogy önmagadat szeresd és elfogadd!


Ha a barátod mással akarna lenni, akkor mással lenne. Néhány hétig el lehet szórakozni egymással, de azért hónapokon keresztül minek lenne veled, ha valójában nem tetszel neki? Amíg nem hiszed el magadról, hogy szép vagy, addig nem fog senki meggyőzni arról, hogy ő ezt gondolja valóban. Nem biztos, hogy a másik hazudik és vele van a baj! Te is írod, hogy "ha férfiból van akkor ugy is meg fogja nézni a nagy mellű lányokat meg akiknek jobb a feneke", tehát nem azért nézi meg, mert annyira ronda vagy és csak pótléknak kellesz neki... Akkor is megnézné, ha te is ugyanúgy néznél ki, mint ők. Nekem nagy a mellem (és egyébként utálom!), mégis megnézi a párom a nagy melleket, és nem zavar. Attól még nem akar mással lenni, hogy odanéz. Majd amikor írogat ezeknek a lányoknak és titokban találkozik velük, akkor aggódhatsz! De amíg ilyen szép dolgokat mond neked, és veled van, miért keseríted meg saját magad ezt az egészet?

2015. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Az élet nagy gondjai
2015. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát képzeld, én egy formásabb, telt lány vagyok és bármit megadnék azért, hogy olyan alakom legyen, mint neked, mert szerintem az sokkal szebb :) Szóval igenis hidd el, ha a barátod azt mondja, hogy gyönyörű vagy, mert biztosan az vagy! Mondjuk az más kérdés, hogy ha nekem volna egy párom, aki felelsz vagy merszben megcsókolna egy másik lányt, azonnal kidobnám.

20/L

2015. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek, nagyon sokat segítettetek és lehet tényleg keresnem kéne egy pszichológust. Próbálok elgondolkodni azon amiket írtatok..köszi.:)
2015. ápr. 15. 19:13
 9/9 anonim ***** válasza:

3-as! Hát az a baj bazz! :D

Jól van, hogy nem vak stb, de ha szereti a párját és elvileg, állítólag ő a legszebb a számára, mit kell annyi nőt megtekinteni? Akkor nagyon nagy kamusok a férfiak akik így tesznek! Szerintem szemétség. Mondhatnak a férfiak akármit. Mert ha meg barátnője öltözhetne pl jobban mert az a baja a pasinak, akkor közölje ezt ha csak pl ennyi a gond, ne másokat nézzen meg mindjárt. De akármi más gondnál is ugyan így!


Az a tapasztalatom, hogy ez az egyik tünetnek is mondható, ha baj van fuss!


Igazán tisztelet a kivételnek! De én olyannal még nem találkoztam.

2015. ápr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!