Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha komolyan jó lenne megvern...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha komolyan jó lenne megverni engem, azt mondja. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Ezt szokta mondani a barátom. Hogy néha ábrándozik arról, hogy addig üt, amíg eszméletemnél vagyok. És ha nem moderálom magam, meg tudja mutatni egy rosszabb oldalát is. Számára nincs olyan, hogy öreg, gyermek, nő - meg kell ütni őket, hogy meg legyenek nevelve...

23/F

19/L


2015. aug. 10. 09:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Inkább őt kellene megnevelni. Keress egy normális srácot.
2015. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem normális.

Ez az ember nem szeret téged,menekülj.

2015. aug. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Azonnal hagyd el ezt a pszichopata állatot, mielőtt tettlegességig fajulna. Most komolyan az a kérdés, hogy egy normális ember mondd-e ilyet ? Hát nem. Nagyon nem.
2015. aug. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%

Érdekes, én inkább eszméletlenre dugnálak, ki tudja, lehet hogy velem van a baj...


Bár valószînűbb hogy a baráto kicsit homoszexuális.

2015. aug. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Komolyan nem ertem hogy mi van a mai huszonevesekkel!!

En a helyedben otthagynam a sracot! Lehet hogy csak a szaja nagy es azt hiszi hogy ezzel villog elotted, de enbtutira nem kockaztatnek!

Veletlenul megkarcolom egyszer a serleggyujtemenyet aztan majd felholtra ver? En ebbol nem kernek!

2015. aug. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%

Miért ilyen álszentek a nők? Nem lehet olyan hogy tesz olyat egy nő amit a férfi pofonnal tolerál? Nem lehet olyan?

Dehogynem. Engem a volt barátnőm meglopott és nem kevés pénzemet lopta el. Feljelentettem a rendőrségen. Ezért mert ezt mertem tenni odajött az újdonsült barátjával és felelősségre akart vonni. Ő engem amikor ő lopott. A barátja verekedni jött oda hogy majd ő megmutatja. Egyet felejtett el hogy a házunk be van kamerázva és ő lépett be az udvarunkra. Megtámadott. Én többször felszólítottam hogy hagyja abba. 9 évet bokszoltam 195cm és 95 kiló vagyok. Nem sokáig tartott a küzdelem mert nagyon elvertem. Utána a volt barátnőm is rám ugrott egy ütéstől már nem tudott magáról. Előzetesbe kerültek. A fiú letöltendő börtönbüntetést kapott a volt barátnőm felfüggesztettet. Ha nekik ez megérte?! Miért nem vágnék szájba egy ilyen nőt?

2015. aug. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%
az ilyenekből lesznek a sorozatgyilkosok.
2015. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem, egyáltalán nem normális. Most hagynám ott, amíg nem késő.
2015. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Meg ilyesmit mondott, hogy néha nem igazán látja rajtam, hgoy észrevenném, hogy viselkedem, és hogy addig szorítaná a fejem a tükörhöz, amíg észre nem veszem.
2015. aug. 10. 10:42
 10/19 anonim ***** válasza:
29%
7-es Én írtam a 6-ost. Akkor én is sorozatgyilkos vagyok?
2015. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!