Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti személy szerint mit reagáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti személy szerint mit reagálnátok erre? De őszintén, ha kérhetem.20l

Figyelt kérdés

Két kapcsolatom volt ezidáig. Az utóbbi 4 évig tartott, az első csupán pár hónapig. Nem pasizgattam, a flörtölgetés, jelek küldése is kimaradt az életemből.


Tetszik nekem egy srác. Sejtem ez kölcsönös. A fiúhaverjaim arra bátorítanak, hogy mosolyogjak rá.


A kérdés: Ha visszamosolyog, az jó jel, ha nem pedig bebuktam a dolgot? Ez ilyen egyszerű 'játék'?


Ti pl. hogyan reagálnátok ilyen esetben?


2015. okt. 19. 19:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Legyél rámenősebb,legalább annyira,hogy tudj meg valami konkrétat.
2015. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem vagyok pasizós, tehát tapasztalatom sincsen. Szóval mire is gondolsz?
2015. okt. 19. 20:15
 13/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg,hogy tetszel-e neki,akár neten is.
2015. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

... te jó ég...

Ha nem akarsz kezdeményezni és várod hogy majd ő lép vagy sem, nagyon mást nem tehetsz mint hogy mosolyogsz. Ez a női sors, hogy vársz. Egyébként igen, ez bátorítóan szokott hatni, mármint a mosoly.

Ha meg hajlandó vagy mozgósítani magad oda mész és beszélgetsz vele. Vagy jól sül el vagy nem, de ha nem, akkor számít hogy mit gondol? Nem mindegy.

2015. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én szeretek flörtölni, és ebben az a király, hogyha jól csinálod, bárkinél működik. Az sem baj, ha nem szingli az illető, hisz ez mindenkinek csak egy egónövelés, és senki nem volt utána rideg velem (amúgy átlagos a külsőm, sőt inkább fiús).

A mosolygás alap. De légy kezdeményező, mindig. Menj oda, keress valami közös témát, ismerkedj meg vele, kérdezgesd. Azt nem kell mondani, hogy tetszik, elég ha csak te tudod. :D Ha neki bejössz, ezek után biztos nem lesz rest kezdeményezni, hiszen már megvan az ismeretség.

Amúgy ezt nyugodtan lehet más embereken is alkalmazni, aki szimpatikus. Szerintem senki nem fog elküldeni...

2015. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!