Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan pasit, aki későn érett meg, mi lesz az olyanokkal?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, akik huszonévesen vesztik el a szűzességüket, és félnek, vagy 30 éves korukban, és félnek a nőktől, és utána kezdik el kiélni magukat, de ez mellett meg építenek a jövőre anyagilag. Nagyon sok ilyen férfit ismerek, és még 30on jóval felül is illetve 40 éves korukban egyedül vannak, és a saját korosztályukban normális nőt már nem találnak, viszont a fiatalabb huszonévesek meg még nem akarnak elköteleződni.
2015. okt. 20. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, aki 28 évesen talált komoly kapcsolatra, most 31 évesen 2 gyerekes apuka.

És olyat is, aki 38 évesen is otthon lakik, munkanélküli, és a nyugdíjas szülei tartják el.


A kettő között annyi a különbség, hogy az első férfi tett azért, hogy változzon valami. Szembe ment a félelmeivel, ismerkedett, akkor is, ha majd' össze tojta magát félelmében. Mert változást akart.

2015. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az mióta számít későn érésnek, ha valaki húszon túl szexel először? Attól senki nem lesz se értettebb, ha bedugja a farkát egy punciba, ilyen logika mentén a cigány telepen az összes tizenéves purdé már érettnek számít, hisz ők már javarészt 14 éves koruk táján nem igazán szüzek. Érett akkor lesz valaki, ha képes és hajlandó is felelősséget vállalni magáért, a tetteiért és a rá bízott emberekért, illetve egyéb más dolgokért, amiknek a jövője az ő döntésein műlik.

A kérdésnek semmi értelme, arról nem is beszélve, hogy úgy van megfogalmazva, mint egy másodikos gyerek házi feladata, ami a vasárnap este lett összecsapva másnapra. Nem derük ki, hogy mire vagy kíváncsi, leginkább csak szimpátiát akarsz, mert a fejemet rá, hogy a saját életed ihlette a kérdést, ez esetben el kell keserítselek, mert én nem osztogatok sajnálatot, azt a Tini párkapcsolatok kategóriában találsz.

2015. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Aki csak osztani akarja az észt, annak nem kell válaszolni : ) Ez egy totálisan értelmes kérdés volt, hogy miért félnek az ilyen pasik ennyire a nőktől, hogy lesz e valaha normális meglátásuk, vagy csak akkor lesz kapcsolatuk ha valaki rájuk erőlteti magát?
2015. okt. 20. 13:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Ismerem magamat.
2015. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az olyanokkal az lesz, hogy egyáltalán tényleg fel fognak nőni, és nem csak hinni fogják magukat felnőttnek, míg az élet el nem magyarázza nekik, hogy mekkorát tévedtek. Írom ezt úgy, hogy pár öngyilkosságot is láttam már életem során érzelmi okokból, és bár annyiból még bizonyosan nem leszek szakértője a kérdésnek, de én legalább már tudom magamról, nem úgy, mint a kedves kérdező, aki kérdés formájában akarja az észt osztani valamiről, amiről nincs is neki. Jajj, várjunk csak, a kérdező egyáltalán nem is kedves, bocsánatot kérek a tévedésemért, az én hibám.
2015. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De igen, kedves vagyok, csak kíváncsi vagyok, hogy miért van úgy az ilyen férfiakkal, hogy félnek a nőktől, erre a kérdésre még mindig nem jött válasz... Miért félnek a nőktől az ilyen pasik, akik egyébként helyesek, kedvesek, szorgalmasak, szóval semmi okuk nem lenne arra, hogy féljenek, és ezért párkapcsolatot is félnek kialakítani. Erre irányult a kérdésem, hogy mi lesz velük így, tudtok e tapasztalatot mondani, csak egy kíváncsiság volt, nem észt akartam osztani, direkt egy kérdés volt ez... : )
2015. okt. 20. 14:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Privátban szívesen elmesélem. #4 voltam.
2015. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdező erre rengeteg okuk lehet, és most ezeket összeszedni elég hosszadalmas lenne. Meg persze mindenki más személyiséggel rendelkezik, máshogy éli meg a dolgokat. Magyarán ahány ember annyi variációja létezik a dolognak. A látszólag könnyen ismerkedő embereknek is lehetnek hasonló gátlásai, hibái amelyek miatt nem jön össze nekik semmi. Ismerek egy pár ilyen embert, magabiztosak, jól tudnak kommunikálni (főleg az ellenkező nemmel), nem is rondák, igazából semmi különös hibájuk nincs mégis képtelenek párt találni maguknak, vagy akár csak egy futó kapcsolatot. Ez sokkal bonyolultabb téma ahhoz hogy pár szóval meg lehessen válaszolni.
2015. okt. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Onbizalomhianyuk van. Tkp masokhoz merik allandoan magukat, es mindig elegedetlenek. Ez a pesszimizmus rasuti a belyeget a szemelyisegukre, es a kapcsolatkialakitasukra is. Mielott Kiraly lettem, nekem is vt ilyen szakaszom.
2015. okt. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyik kis rokonomat elcseszte a saját anyja, a korabeli srácok már a csajokat nézegetik, ő meg pánikrohamokkal küzd. Még nem felnőtt, de anyukám félti, hogy ez csak rosszabb lesz, ha felnő.
2015. okt. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!