Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megismerkedni olyan lányokkal akik, jó modorúak, csinosak, okosak, normálisak, kedvesek? (tudom hogy van ilyen és nem lehetetlen, hosszabban a leírásban. )

Figyelt kérdés

1 éve vagyok szingli, 1 év alatt nagyon sokat próbálkoztam sajnos sikertelenül, regisztráltam társkeresőkre ahol nagyon sok negatív tapasztalat ért, szóval már nem is nagyon nézem ezeket az oldalakat, nem vagyok ronda lányok elmondása által. De valahogy nem "merek" ismerkedni, mert a társkereső oldalalakon felvett tapasztalat hogy úgyse válaszolnak, nem állnak szóba, tudom ez egy nagyon rossz általánosítás. Nagyon szeretnék már egy normális kapcsolatot, de valahogy nem megy a személyes ismerkedés. Pedig értelmes vagyok, humoros, és állítások szerint nem nézek ki rosszul, egyetemre járok, 21 éves vagyok.

Nők illetve ha úgy van Fiúk tanácsát is várom hogy mi lenne az a dolog amivel könnyebbé tehetném a személyes ismerkedést. Nagyon megköszönném ha a trollok kímélnének, köszi.


2015. okt. 20. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nehéz megtalálni az értelmes,normális embereket,mert sajnos kevesen vannak.

Így nehéz találkozni ,ismerkedni velük.


Soksikert!

2015. okt. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írj nekem (: 20/L
2015. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!