Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen lehetetlen küldeté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen lehetetlen küldetés manapság olyan lányt találni, aki szeretne velem megismerkedni?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam városban, próbálkoztam neten, de egyetlen egy lány volt, akivel sikerült kialakítanom valamit, a többi lány nagyon elutasító volt. Már fogalmam sincs hol és hogyan találhatnék egy rendes, normális párkapcsolatra vágyó lányt. Olyan reménytelen ez az egész, kedvem sincs már próbálkozni a sok elutasítás miatt, mintha mindenhol falakba ütköznék.
2013. febr. 19. 13:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy?
2013. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki akkor nem ügy a becsajozás.
2013. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

hidd el, veled van a baj.

Ha a tengerböl nem tudsz kifogni egy halat, nem azt jelenti, hogy nincs hal, hanem, hogy rossz csalit hasznalsz.

2013. febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ez a csúnyaság elég fura fogalom, valamelyik lány helyesnek tart, valamelyik csúnyának. Mivel letiltották az eredeti fb-m így kép nélkülin is próbálkozom, de ott is ugyanúgy elutasítanak, pedig én is azt hittem ez csak pofára megy elsősorban.
2013. febr. 19. 13:36
 5/18 anonim ***** válasza:

Nekem is egy Mission Impossible találni egy normális pasit - de én nem csodálkozok rajta, nem a külsőm a gond, hanem hogy én nem vagyok normális.

nem önsajnáltatás, meg semmi ilyen, hanem tény.

gyagyás vagyok és gáz dolgokat mondok, fordítva viszont ilyen pasi nem kell.

amúgy, ha eggyel sikerült kialakítanod valamit, akkor csak az lehet a gond hogy rossz embereknél próbálkoztál - hiszen egyszer már sikerült, akkor nem lehetsz selejt.

2013. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Fürgyé le
2013. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

Nem feltétlen megy jól a csajozás, attól, hogy valaki jól néz ki. Több paraméteres egyenlet ez. Leginkább erő kell a lányoknak, ami önbizalom alapon működik. Ha kis suttyó módon közelítesz egy lányhoz, értelemszerűen nem fogsz tetszeni neki úgy, mint hím. És akkor te lehetsz cuki, meg barátságos, meg kedves meg anyámkínja, de mégis azt fogod tapasztalni, hogy nincs eredmény. Össze kell szedned magad, itt egy tutorial hozzá, ha tudsz angolul:


http://www.youtube.com/watch?v=b9-NllZhkkU

2013. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ja és kérem a plussz pontokat, mert elmebeteg bokszot rendezek :D
2013. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ember! ha 1 valakivel ki tudtál alakítani valamit akkor ha 10-ből 1 csaj kedvel téged az máris siker nem? tovább kell lépni és egyszer te is megtalálod azt akivel boldog lehetsz.de nehogy beleess abba a csapdába amibe annó én is. ne hagyd hogy a lány könnyen essen beléd és lehetőleg ne 1-2 óra alatt szedd fel.
2013. febr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Bocs, de ha mar egy ember is csunyanak tart, akkor mar az vagy. Az aranyos meg azt jelenti, hogy a csunyasagodat kompenzalja a kedvesseged!

Egy normalis, esetleg jokepü pasira egy csaj sem mondja, hogy csunya, max, hogy nem jön be neki.

2013. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!