Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is majdnem lehetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is majdnem lehetetlen egy intelligens és művelt lánnyal megismerkedni?

Figyelt kérdés

A tapasztalataim és az elméletem összegzése miatt úgy sejtem: az intelligens és művelt lányokkal szinte lehetetlenség megismerkedni, mert:

1) Ők aligha járnak társkereső oldalakra, ahol többségiben komolytalan, buta, szexmániás kétes alakok vannak (tisztelet az 1% kivételnek)

2)A könyvtárakban, színházakban, kiállításokon stb. társasággal mennek és nem veszik jó néven, ha idegenek próbálnak befurakodni közéjük, tehát nem egy alkalmas időzítés (kivéve az az egy bizonyos eset a 100-ból)

3) Egyetemen is rengeteg ostoba alak van, rosszabb, mint a színház. Erről inkább no comment.

4) Ha mégis valami egészen elképesztő csoda folytán lehetőségem lenne megismerni egy ilyen lányt, akkor az vagy foglalt már, vagy túlsúlyos, vagy van valami gubanc benne.


Ti is így látjátok? Miben nincs igazam, és szerintetek miben látom rosszul a dolgokat?



2012. aug. 18. 20:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
Én mondjuk sosem kerestem így csajt mint te, de rájöttem, h nem kell azt keresni, ha van egy csaj aki vevő a szexre, az miért nem jó? Később meg megtalálod aki kell.
2012. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól látod a helyzetet. :D

Én is hasonló cipőben járok, csak lány vagyok.

2012. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te a tökéleteset keresed ami nem létezik
2012. aug. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Van igazság az elméletedben. Amúgy ne a %-okat számold mert bedepressziózol vagy megbolondulsz.
2012. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem értem ezeket a kérdéseket... nekem mindig sikerült találni egyet, rossz helyen keresgéltek!
2012. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Meg rosszkor vagy rossz helyen.
2012. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Dehogy, ha valaki intelligens és művelt, az még nem tökéletes. Nem is kell, hogy az legyen. Az első válaszoló gondolkodásmódjára már-már rákényszerít a tapasztalat, talán ő csinálja jól.
2012. aug. 18. 20:36
 8/24 A kérdező kommentje:
5.: Igen, az lehet, hogy rossz helyen keresgélünk, de ha neked volt sikered, akkor legalább annyit megosztanál, hogy hol, milyen körülmények között, hogyan csináltad?
2012. aug. 18. 20:39
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nagyok az elvárásaid. Kialakítottál magadban egy képet és mindenképp olyan lányt szeretnél találni. Nem egyszerű úgy párt találni. Tényleg nem kell keresni. Amíg görcsölsz addig nem fog menni. Én lány vagyok és én is hasonló voltam, a páromat viszont ott és akkor ismertem meg amikor nem is gondoltam volna. Azt sem, hogy összejövünk. Teljesen átlagos volt számomra. Aztán ott és akkor jöttünk össze amit megint csak nem gondoltam volna. :) Amúgy nem kell feltétlen olyan helyekre járni, hogy intelligens és művelt lányt találj. Mindenki jár szórakozni, ide-oda. Bárhol találhatsz olyan lányt. Ha csak nem feltétlen a papírjai és az iskolái érdekelnek.
2012. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Amíg listával ismerkedsz, a büdös életben nemhogy intelligens, művelt lányt, hanem egy ostoba, ordenáré tahót se fogsz találni, ezt jól jegyezd meg.
2012. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!