Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ey ilyen pasi most szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ey ilyen pasi most szerintetek igénytelen?

Figyelt kérdés

Randiztam egy fiúval, kedves okos. Nagyon igényesnek nézz ki, ad magára jól öltözködik, illatos, ápolt haj, arcszőrzet stb, minden jól klappol, csak a fogai borzalmasak, ritkák, csálék stb.

Azt mondta azért nem megy fogorvoshoz, mert nagyon fél tőle, meg nagyon drága lenne, mert a genetika elbánt vele (csírahiány, harapási rendlenesség stb)


2015. okt. 22. 10:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Arról szerintem hogy a genetika mivel áldotta meg, nem ő tehet... Persze fogszabályzással megoldható lenne, de ez sem igénytelenség kérdése :)
2015. okt. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nekem is a fogaim nem tökéletesek,én is sokáig gyűjtöttem rá pénzt,majd utána mentem el megcsináltatni amennyire lehet.Csak ennyi pénz már nem létezik,amennyi nekem kéne az egészhez...

Nekem pl. nem nőttek ki rendesen a csontfogaim sok helyen,főleg a felső sorban elöl,és nincsen és nem is volt soha mögötte semmi.Tehát ki sem tudott volna nőni valamiért.Genetikailag ezt örököltem...

24/F

2015. okt. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta, rendes ember. Fél, ami érthető, hiszen ez nem apró dolog, az ember egész arcát megváltoztathatja egy új fogsor. Drága lenne, ha koronát rakatna az egészre, több száz ezer forint. Ha szimpatikus férfi, de ez az egy dolog nem tetszik, akkor én nem látom akadályát a kapcsolatnak. Majd gyűjtögettek rá, és ha rászánta magát, megcsináltatja. Ez nem igénytelenség, csak egy tökéletlenség. Nem ugyanaz a kettő. Ha rohadó, rossz fogai lennének, az már más kérdés.
2015. okt. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanebben a helyzetben vagyok.Minden klappol csak a fogaim csúnyák és nagyon szégyenlem,de mégsem csináltattam még meg.Magam sem értem az okát,de nem visz rá a lélek.Mondjuk elég komoly és hosszadalmas beavatkozás lenne.
2015. okt. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ő tudja, mit tud és hajlandó bevállalni, a fogászat egyébként tényleg drága, a szabályzás is. Tudtommal ez nem támogatott kezelés, amit ingyenesen el lehet intézni SZTK-ban. De mondok még valamit. Nekem gyerekként szabályozták a fogaimat, tönkretették a fogzománcomat, kb. az eddigi fél életemet fogfájással éltem le emiatt, és a fogorvosok nem csináltak vele semmit, kialakult nálam egy erős garatreflex, szintén a kezeléssorozat következményeként, plusz az alsó fogsorom visszaállt eredeti állapotába (a felső azért nem, mert azt kifelé tolták, emiatt nem tudom rendesen bezárni a számat...). Ha visszamehetnék az időben, lebeszélném a szüleimet, szeretném visszakapni az eredeti állapotban a fogaimat, de sajnos nem lehet...
2015. okt. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%

Nem igénytelen.

De azért én a helyében először jó alaposan utánajárnék a fogászati kezelésnek, mi mennyibe kerül, mik a lehetőségek, csak azután adnám fel, ha tényleg megfizethetetlenül drága lenne.

2015. okt. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Sose ítéltem el egy embert a fogsora miatt. Az enyém se tökéletes, sőt! De a párom így is szeret és elfogad, nem erőlteti, hogy csináltassam meg. Persze jó lenne ha szép lenne de nagyon drága.

Viszont ha téged ez zavar, akkor keress olyat akinek meg van csináltatva.

2015. okt. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem is csálék a fogaim, mikor kamasz voltam, szüleimnek nem volt fénzük fogszabályzóra, én meg egyszerűen feleslegesnek tartom, csálé fogakkal is boldog vagyok, eszembe sem szokott jutni, hogy csálék.
2015. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7%

Na, ezt szerintem mindenki mashogy latja. En ahhoz a csoporthoz tartozom, akik szerint ez igenytelen. A fogak egy eleg kozponti helyen vannak az ember testen, arrol nem is beszelve, h mi van akkor, ha megcsokol vkit a srac. En is odafigyelek a fogaimra, ugyanis velem is elbant a genetika, de 13 evesen hordtam 3 evig fogszabalyzot, es meglett a hatasa. Erre nem sajnalom a penzt.

Azert is tartom igenytelennek, ugyanis ocsem fogtechnikus, igy van kis ralatasom, h mennyire fejlett a mai technika, es milyen pazarul helyre tudjak hozni - elerheto aron - a genetika okozta problemakat...Szoval, igen, en igenytelennek tartom, m ha en odafigyelek erre, akkor figyeljen oda az is, aki engem meg akar csokolni. Szerintem ez a masik iranti tisztelet egy formaja...

2015. okt. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
# 9 Időpont ma 12:20 - Nekem hiába volt fogszabályzóm, most 30 éves vagyok és olyan, mint hogyha semmit nem csináltak volna, pedig mi is jártunk évekig. Erre mit mondasz?
2015. okt. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!