Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van hogyha egy felső-köz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogyha egy felső-középkategóriás kocsiban ülök az összes jó nő megbámul amúgy meg alig? 25F

Figyelt kérdés
2015. okt. 23. 23:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem téged bámulnak, hanem a kocsit:P.
2015. okt. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
mivel a nők a pénzre mennek nem arra hogy ki vagy
2015. okt. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
sima hétköznapi kocsi a drágább fajtából, nem valami különleges drága luxus autó , meg engem néznek nem a kocsit
2015. okt. 23. 23:58
 4/13 anonim ***** válasza:
én így se bámulnálak meg
2015. okt. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 tetro ***** válasza:
71%
hát talán nem kellene 5 fokban lehúzott ablakkal recsegő hangfalakkal hallgatni Halott Pénzt.
2015. okt. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Miért van az h ha miniszokny meg magassarkúban vagyok az összes pasi megbámul, ha meg pólóban farmerban akkor nem?:)
2015. okt. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
A többi felvetés mind nagyon érdekes, de nekem az ugrott be elsőre, hogy nem lehet, hogy CSAK AKKOR figyeled, hogy ki bámul, amikor felső-középkategóriás kocsiban ülsz, máskor pedig nem?:)
2015. okt. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

Azért mert egy olyan autó figyelemfelkeltő, a nők pedig erősen a pénzre mennek.

Szerinted az miért van, hogy ha az ember gazdag vagy nagy hatalommal rendelkezik (egyiket sem tapasztaltam még...) akkor sokkal több "barátja" lesz hirtelen mint akkor, ha mondjuk mélyponton van?

2015. okt. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy öreg járgányom van, azt is megbámulják. :D
2015. okt. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szerintem ez ezért lehet mert tévképzet él a fejedben a "jó nő"ről

a legtöbb nőt nem érdeklik az autók nem tudják melyik mennyibe kerül hány lóerős stb

az egyetlen amit látnak belőlük az a színe

amelyik tisztában van az autókkal az okkal érdeklődik iránta

vagy mert mint a karórák vagy tárcák beazonosításával próbálnak az anyagi helyzetedre következtetni(aranyásók)

vagy szimplán azon kisebbség akiket vonzanak az autók esetleg a motorsport

viszont aki belső indíttatásból szereti az autókat őket valószínű nem vennéd észere az utcán mert teljesen normális lányok nem a külsőségekre mennek

2015. okt. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!