Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van hogyha egy felső-köz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogyha egy felső-középkategóriás kocsiban ülök az összes jó nő megbámul amúgy meg alig? 25F

Figyelt kérdés
2015. okt. 23. 23:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha ezt menet közben látod, mondjuk egy zebránál, akkor akár az is előfordulhat, hogy azért figyel, hogy felmérje, mennyire vagy távol, vannak-e még mögötted, mikor érsz oda, tehát hogy eldöntse, elndulhat-e. Én legalábbis egyedül ilyen helyzetben figyelem az elhaladó autókat, parkolóban meg elég ritkán sétálgatok. Ha meg netalán az út szélén parkolsz és kinyitott ajtóval szenvedsz valamit a kocsidban, akkor azt nézem, hogy ez a hülye most miért volt ilyen "lecarom" hozzáállású, amikor a sarkig kitárt ajtajával elzárta a gyalogosok útját, és próbálok úgy elférni mellette, hogy ne kelljen idegen ember autójának nekisimulnom (megdöbbentő módon ez nem egyszer fordult már elő velem. Nem értem, miért nehéz csak annyira kinyitni azt a rohadt ajtót, akár járda, akár út felé, amennyire feltétlenül szükséges?! Amikor szűk kis utcában vezetek, akkor is meg tudnak az ilyenek őrjíteni, hogy ennyire nem érdekli őket, leviszem-e az ajtajukat vagy sem).


Vagy esetleg én nem tartozom az általad "jó nő"nek titulált csoportba, és sok társadhoz hasonlóan valami furcsa, tudatalatti vonzalmat érzel a felszínes hölgyekhez (amit persze, valahol meg is értek, hiszen a legtöbben valóban tesznek azért, hogy a felszínen jól mutassanak, de azért szerintem a legtöbbjükről messziről ordít, miféle).

2015. okt. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Csak a kocsit nézik, nem téged!! Nagy különbség....
2015. okt. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A legtöbb esetben a kocsi jobban érdekli őket, mint te magad.

A barátnőmmel fiatalabb korunkban mi is megbámultuk a jó kocsikat és áradoztunk róluk. A vezetője soha nem került szóba, nagyjából le sem tojtuk. Legfeljebb rápillantottunk, hogy ugyan ki olyan szerencsés/ügyes, hogy ilyet tudott venni? De ez akkor is így volt, ha történetesen nő ült benne.

2015. okt. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!