Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a felállás okés? Így áll a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a felállás okés? Így áll a helyzet? 21l

Figyelt kérdés

A helyzet: Ráírok egy srácra, aki szimpatikus. Az indok: Tanulással kapcsolatos.


A kérdésem: Ha elkezd + beszélni, kérkezni valamiről, akkor az jó jel, ha csak válaszol és kész az általam feltett kérdésekre, az rossz, mivel csupán udvarias?


Mindig úgy néz, meg megfordul utánam (én is utána, onnan tudom), illetve köszön, de nem jutunk előrébb. Max. jobban mer nézni. :D


Lehet nem is örülne, ha írnék? Egy fiú attól, hogy nézeget egy lány, még nem feltétlen akar barátkozni, ismerkedni vele, ugye?


Röviden: Ha kimért lesz, csak válaszol, az rossz jel, ha magától esetleg kérdez valamit, miután én is kérdezek ezt-azt, az jó jel? Ennyi, igaz?


2015. okt. 24. 09:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
minek itt sakk játszmát játszanod kedves kérdező? szimpi neked...írd meg neki, hogy "szia én vagyok az a flúgos csaj de sajnos siettem órára, úgy h nem volt időm hozzád szólni..viszont itt az őszű szünet, nincs kedved bedobni 1 kv-t?" ha nincs barátnője úgyis igent mond még ha annyira nem is jössz be neki, mert FIÚból van...
2015. okt. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sok múltkor volt már. Kb. 3 hónapja futok össze vele, de mindenki siet a dolgára. Jól megnézzük egymást és kész. Nem szeretnék 'kitálalni' azért rögtön.
2015. okt. 24. 09:10
 3/16 anonim ***** válasza:
ez miért lenne kitálalás? :DDDDDDDDDDd nem szerelmet vallasz angyalom.. csak lekommunikálod neki, hogy eleged van "csak a nézelődésből", sokkal inkább értékelném mintha valami sulis hülyeséggel nyaggatnának, a suli eleget nyaggat vele
2015. okt. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Értem én, hidd el. Mondani könnyű. :D
2015. okt. 24. 09:19
 5/16 anonim ***** válasza:
nem :D én is csináltam már... JUST DO IT! YES YOU CAN! dont let dreams be dream
2015. okt. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
s
2015. okt. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mi a célod?

Tanulással kapcsolatos ismeret vagy megismerni?

Remélem világos kérdést tettem fel.

2015. okt. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mi benne a nehéz?


Megírod neki azt amit itt az egyik válaszoló írt a saját stílusodban, aztán majd reagál valamit.


Én egyszer úgy írtam rá egy lányra, hogy előtte egy évvel fél évig volt heti egy közös előadásunk, az egy év alatt pedig egymáshoz se szóltunk. Pár beszélgetés után randira hívtam, és el is jött - mondjuk kapcsolat nem lett belőle, de az már egy másik kérdés.


Nyilván egyértelmű volt, hogy mit akarok, ha meg nemet mondott volna akkor sincs tragédia. Megpróbáltam, kész. Ahogy mondták, nem szerelmet vallasz, csak ismerkdni hívod.

2015. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mondani könnyű. Megtenni lehetséges. Az igazat megvallva ugyan mit írhatnék neki. Mert mindenki bátorít, de attól maximum merészebb leszek, de okosabb nem. Látásból ismerem, nem idegen, de látásból Bözsi nénit is ismeri, szóval ez még semmi. Mit írjak neki???
2015. okt. 24. 12:48
 10/16 anonim ***** válasza:

1x már leírtam az elején, az előző kiegészítette, hogy a saját stílusodban, de tartalmilag: :D

köszönés

ki vagy

mi a szándékod

nyilván célszerűbb lazább stílust használni

2015. okt. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!